• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right Batman V Superman’e Kız Robin Mi?

FİLM

Batman V Superman’e Kız Robin Mi?

R.ist.T.O. 20 Ekim 2014


Background
share close

 

Batman V Superman’in Frank Miller’ın Dark Knight Returns kitabından ilham aldığı film ilk duyurulduğundan beri vurgulanan bir şeydi.

Geçtiğimiz yaz aylarında Batman V Superman filminde Robin’in kitaplardaki gibi kız olabileceği söyleniyordu. Anlaşılan kız Robin dedikodusu yeniden alevlenmiş. Söylentilerin kaynağı Ağustos ayında Sucker Punch ve Th Hunger Games gibi filmlerden tanıdığımız Jena Malone’un Batman V Superman setinde görünmüş olmasıydı.

Ağustos’ta yapılan ziyaret yalnızca bir set ziyareti olarak geçiştirilmişti ama Jena Malone’un saçının kırmızıya boyanmış olması söylentilerin yeniden başlanmasına neden olmuş. Açıkçası artık bu işin magazin kısmı bana komik gelmeye başladı fakat bir yandan da mantığını kabullenip kafa sallamıyor değilim.

geekstra_batman-v-superman-robin_03

Argüman şu: Jena Malone Hunger Games Mocking Jay Part 2 çekimlerini tamamladıktan sonra saçını kırmızıya boyatmış. Bu Instagram hesabındaki “Drastic times call for Drastic measures” ibaresiyle birlikte saçının bir dış etken nedeniyle değiştiği ve bu dış etkenin de olası yeni bir film projesi olabileceği ve Ağustos’ta da Batman V Superman setinde görünmüş olması ve Snyder ile Sucker Punch’ta daha önce çalıştığı da göz önüne alındığında bu yeni film projesinin Batman V Superman olabileceği.

geekstra_batman-v-superman-robin_02

Batman uyarlamalarında şimdiye kadar tatmin edici bir Robin temsili hiç görmedik. Biraz da geleneksel düşündüğümde eğer ilk defa düzgün bir Robin ekranlara gelecekse bu Dick Grayson olmalı. Ilk Robin olması ve diğer tüm Robinlerin şablonu olmasının dışında Robin kurumuna saygı için bile bu böyle olmalı bence (kurum dediya adam…)

Neyse kişisel olarak Jena Malone’u biraz uyuz ama çok sevimli buluyorum. Şimdi gidip Sucker Punch izleyeceğim.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımız’a da bir göz atmayı unutmayın!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.