Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

BATMAN VS SUPERMAN 2016’YA SARKTI

geekstra_batsvssupes_01

Hay ben sizin kafanızı… Batman Superman filmi 2016’ya sarktı!

Warner Bros ABD dağıtımından sorumlu devlet bakanı Dan Fellman’ın açıkılaması işe şu sözleri içeriyor.

“yaz tarihleri bizim öne çıkan büyük bütçeli filmlerin vizyona girmesi için en uygun zaman. DC comics hayranlarının en sevdikleri iki kahramanı ayni filmde görmek konusunda duydukları heyecanı paylaşıyoruz ve bu özel an Mayıs 2016’da gerçekleşecek. Peter Pan neredeyse 100 yıldır nesillerin mutlu eden bir kahraman olmuştur ve 2015 yazında Peter Pan’i yeniden sizlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz”

Basın açıklamasının İngilizcesi.

“We are happy to take advantage of these coveted summer dates, which are perfect for two of our biggest tentpole releases. We share the fans’ excitement to see DC Comics’ most popular figures, Superman and Batman, together on the big screen for the first time, which will now be arriving in theatres in May 2016.  Peter Pan has delighted people of every generation for more than a century, so we are thrilled to bring him back to the screen next summer for today’s moviegoers.”

geekstra_batsvssupes_02

Evet doğru duydunuz. 17 Temmuz 2015’te vizyona girmesi beklenen Man of Steel’ın ikinci filmi (bizim daha çok Batman vs Superman olarak adlandırdığımız…) yerine Joe Wright’ın Peter Pan filmi “Pan”i izliyor olacağız.

Bu Warner Bros’un daha önce de konuştuğumuz 2015’in Block Buster kaosundan kaçmak için bir strateji olabilir (bildiğiniz üzere Avengers 2, Star Wars 7 vb dev filmlerle dolu bir sene olacak). Başka teoriler, bu ertelemenin Man of Steel 2 ile Justice League filminin peş peşe çekileceğinden vizyon tarihinin geriye atıldığı yönünde.

Filmin 2016’da çıkıyor olması filmin olası Marvel rakibinin Avengers 2’den henüz kesinleşmemiş (ama Doctor Strange olduğu tahmin edilen) bir Phase 3 filmi olacağı anlamına geliyor ki, geri dönüş açısından daha düşük bir risk anlamına da geliyor (ve bu Marvel filminin gelirini de ciddi oranda etkilemesi durumunda Disney tarafında yeni bir franchise’in doğuşunu engelleyebilir)

Warner Bros Disney ile en iyi kozlarını paylaşmaktan korkuyor mu? Yoksa Justice League’i 2017’de görebilecek miyiz?

Benim bildiğim tek şey 2016’ya kim öle kim kala LAM!

 


Comments to BATMAN VS SUPERMAN 2016’YA SARKTI

  • Şaka gibi, Justice League hayalleri kurarken Peter pan… Oldu olacak ilk filmi origin story yapıp Peter Pan Trilogy yapsınlar bari.

    Della Rocco 18 Ocak 2014 11:48 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
GELİN KÜÇÜK BİR HE-MAN TRAVMASI GEÇİRELİM

Yabancı sitelerde yer alan haberlere kullanıcıların yaptıkları yorumları okumak kimi zaman haberin kendisinden daha ilginç...

GEEKLİĞİN GÜCÜ ADINA!

Bir Georgia Tech Üniversitesi öğrencisi, okula yeni giriş yapmış taze, kir bulaşmamış gencecik birinci sınıf...

Kapat