• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Batman vs Superman Filminin Resmi İsim Duyurusu Yapıldı!

FİLM

Batman vs Superman Filminin Resmi İsim Duyurusu Yapıldı!

ExOblivione 21 Mayıs 2014


Background
share close

BatmanSuperman

Batman vs Superman filmi malumunuz, film ile ilgili gelen her duyuru geek aleminde tartışmalara yol açıyor. Warner Bros ve DC Comics’in Marvel’a karşı beyazperdede rekabet etmek için verdiği mücadelede önemli rol oynayacak olan bu Man of Steel devam filmi, 2016’nın en önemli yapımı olacak kesinlikle.

Ben Affleck’in Batman/Bruce Wayne, Gal Gadot’un Diana Prince/Wonder Woman olarak karşımıza çıkacağı filmden yeni bir duyuru daha geldi.

6 Mayıs 2016’da vizyona girmesi planlanan filmin resmi ismi Batman v Superman : Dawn of Justice olarak duyuruldu.

batman-vs-superman-dawn-of-justice

Bu duyuru ile iki konu önümüze serilmiş durumda.

1. Film ilk duyurulduğunda Batman vs Superman kod adına sahipti. Buradaki vs dan yola çıkarak “Ooo Batman Superman’in ağzına ağzına çakacak olmm!” gazına gelmiştik. Şimdi bu vs yerini v ye bırakmış. Yani öyle ağzına çakma pek olmayacak gibi. Daha çok Batman Superman’i kanatları altına alacakmış gibi duruyor ve birlikte çalışacakları ima edilmiş. Tabi bu ikisinin birlikte çalışmasına neden olacak nasıl bir kötü karakter olacak karşılarında bakalım. Sadece Lex Luthor’la yetineceklerini sanmıyorum.

2. Dawn of Justice olarak açıklanan tam isim ile Justice League vurgusu artık açık açık yapılmış durumda. Görüyoruz ki bu film aynı zamanda Justice League için bir origins filmi niteliğini de taşıyacak. Zaten böyle bir niyet olduğunu gelen haber ve dedikodulardan az çok belliydi. Bakalım tek filmde nasıl çözecekler bu kadar dolu bir hikayeyi.

2016’ya daha çok var. Bakalım bu süreçte daha ne haberler gelecek. Filme dair internet sitesine şuradan ulaşabilirsiniz.

Şuraya Zack Snyder’ın twitter hesabından paylaştığı ilk Batmobile ve Batman fotoğrafını da bırakalım.

batman-vs-supermanmobil

 

 

Hadin

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.