Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Batman vs Superman için yeni casting haberi!

Warner Bros ve Zack Snyder 2016’da gelecek olan Batman vs Superman filmi için 3 kişiyi daha cast ettiklerini duyurdu.

Henüz filmdeki rolleri gizli tutulan bu oyuncular, Oscar ödüllü Holly Hunter, Callan Mulvey, ve Wolverine filmini izlme başarısı göstermiş olanların hatırlayabileceği Tao Okamoto.

Snyder yaptığı açıklamada

geekstra_holly hunter

“Holly her zaman benim en sevdiğim oyunculardan olmuştur. Çok yetenekli olmakla birlikte izleyiciyi büyülemeyi çok iyi başarıyor. Holly ile tanıştığımda onula mutlaka çalışmak istediğimi biliyordum ve senaryo’yu yazmaya başladığımda ona özel bir rol yazmaya başladım.

geekstra_Callan Mulvey

“Callan ile 300: Rise of an Empire filminde birlikte çalışma fırsatı buldum ve yeteneğinden oldukça etkilendim onunla yeniden çalışabiliyor olmak beni çok heyecanlandırıyor. Tao çok etkileyici bir varlığa sahip biri. Güzelliği ve muhteşem oyunculuğunun tek rakibi. Onun ekibimize katılmış olmasından çok memnunum”

geekstra_Tao Okamoto

Ben Batman vs Superman için her casting haberi geldiğinde korkuyorum artık. Casting seçimlerini bıraktım filmin giderek kalabalıklaşmasından ve her saniyesine 1 olayın sıkıştırıldığı ve hiçbir şeyin doğru düzgün anlatılamadığı karman çorman bir film çıkmasından endişeliyim.

Bakalım artık görmeden haksızlık etmeyeyim…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
JBC’den Yeni Deadpool Macerası: İntihar Kralları

JBC Yayıncılık, Deadpool çizgi romanlarını dilimize kazandırmaya devam ediyor. Geveze paralı askerimizinin hayranları tarafından en...

Injustice ve Biz

Şu sıralar Amerika'da ikincisi yayınlanmakta olan Injustice serisinin ilki, memlekette tamamlanmaya yüz tuttu. Her ne...

Kapat