Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

BATMAN vs SUPERMAN MARVELİ KORKUTMUYOR

geekstra_marvel_vs_dc_01

Batman vs Superman filminin çıkış tarihi 2015 senesinden 2016 olarak değiştirildikten sonra bir çok insanın aklına acaba hangi Marvel filminin Batman vs Superman ile kafa kafaya geleceği sorusu gelmiştir.

Marvel Studios başkanı Kevin Feige’ye göre Batman vs Superman filmi ile kafa kafaya bir mücadeleden kaçınılmayacak.

Peki hangi film Batman vs Superman’e kafa tutacak derseniz, bu Captain America 3 olacak. Winter Soldier’ın çıkmasına daha 2 hafta kadar bir süre var ama şimdiden filmin ne kadar başarılı olacağı tahmin edile biliyor olmalılar ki 2. Filmin başarısı netleşmeden 3. Film için bir çıkış tarihi belirleyebiliyorlar.

geekstra_marvel_vs_dc_02

Bu habere karşı Warner Bros’un Brazilya ofislerinden gelen bir haber de Batman vs Superman çıkış tarihinin erkene alınabileceği yönünde. Haberlere göre Batman vs Superman Brazilyada 26 Nisan2016 tarihinde vizyona girecek ve ABD çıkış tarihi de ona yakın olacak.

Warner Bros Marvel ile kafa kafaya gelmeye bu kadar mı korkuyor yoksa bu tarih değişikliklerinin arkasında başka sebepler mi yatıyor bilinmiyor ama garip bir durum olduğu şüphesiz…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
GANGNAM/GUNDAM STYLE T-SHIRT

"Gangnam Style"ı ilk dinlediğinizde Gangnam'ı "Gundam" olarak duyduysanız gerçek bir geek'siniz ve işte tam size...

DJANGO UNCHAINED

Quentin Tarantino'nun heyecanla beklendiği sanılan (yaşasın popüler kültür!) ancak aslında çok da merak uyandırmayan yeni...

Kapat