Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Beverly Hills Polisi İle Yeniden

beverlyhills1

Eddie bile inanamamış.

Tam Eddie Murphy beyazperdeden tamamiyle uzaklaştı artık diyorduk ki Paramount Eddie Murphy’nin kariyerindeki önemli filmlerden biri olan Beverly Hills Cop’ın yeni için çıkış tarihi listeledi.

Sevgili Hollywood, Robocop gibi serileri yeniden çekmeni hadi anladık. Bunlar bir derece günümüze uyarlayıp hala gider yapabileceğin, oyuncak falan satışı gibi yan gelirler elde edebileceğin seriler. Ama Beverly Hills Cop nedir allasen ya!?

beverlyhills2

Zaten 3 film çekilmiş zamanında. Daha ne!?

Yani zamanında Eddie Murphy’i hem Beverly Hills Cop hem 48 saat serilerinde severek izledik. Gelgelelim bu tarz öleli çok oldu be gülüm. Bir Zor Ölüm serisi bile sırf o serinin takipçileri ve Bruce Willis amca için izleniyor diye çekiyorlar. O bile öldü, gömeni yok. Siz tutup artık adı sanı kalmamış Eddie Murphy’i tarihin tozlu sayfalarında kalmış Beverly Hills Cop serisi ile geri getirmeye çalışıyorsunuz.

Delisin Paramount! Elinde canlandıracak başka isim yok herhalde. Ya da Eddie amcaya bir gönül borcu falan var stüdyonun.

beverlyhills3

Oynarık yeniden kanka!

TheWrap’in haberine göre yeni Beverly Hills Cop filminin 25 Mart 2016’da vizyona girmesini planlıyor Paramount. Yönetmenlik koltuğunda Brett Ratner var. Senaryo ise Josh Appelbaum ve Andre Nemec’e emanet.

Yapımcılık koltuğunda 1984’deki ilk filmin de yapımcısı Jerry Bruckheimer’ı görüyoruz.

Ve tabi ki Eddie Murphy rolünü yeniden canlandırmak için geri dönecek.

Vay anam vay!

Hadin


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
DC, Scooby-Doo, Çakmaktaşlar ve Bir Çok Hanna-Barbera Karakterine Reboot Atıyor!

DC Entertainment Hanna-Barbera’nın sevilen klasik karakterlerine yeniden hayat vereceklerini duyurdu. Bu karakter Scooby Apoclypse, Future...

GPoD 15: DC Filmleri!

DC'nin önümüzdeki 4 yıl için hazırladığı film listesi düştü/sızdı internet alemlerine. Warner Bros/DC tarafından resmen...

Kapat