• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Bir Kubrick Projesi Televizyona Geliyor!

FİLM

Bir Kubrick Projesi Televizyona Geliyor!

R.ist.T.O. 14 Ağustos 2014


Background
share close

A.I.’ın yapımı sürerken hayatını kaybetmişti sevgili Stanley Kubrick ve o zamanlar “keşke benim hayatımdan bir sene ona verseydim de filmi bitirseydi” dediğimi hatırlıyorum.

Projeyi Steven Spielberg devralıp filmi çektiğinde bunu bir kes daha diledim. Film kötü değildi ama beklentilerle ilgili bir durumdu benim için (filmi de çok beğenmediğim de bir gerçek tabii).

Şimdi eOne kanalı Kubirck’in “God Fearing Man” projesini bir mini series olarak televizyona taşıyacak. Gerçek bir olaya dayalı olan bu proje Kanadalı bir din adamı olan Herbert Emerson Wilson’un dünyanın en iyi kasa açıcılarından biri haline gelerek 20.yy’ın başlarında ABD’nin en başarılı banka soyguncusu olmasını konu alıyor.

geekstra_kubrick_02

Bir diğer güzel haber de baş rolde Michael C. Hall’ın olacak olması. Dexter’dan sonra gönül onu Daredevil olarak görmek istedi fakat bu da gülümseten bir gelişme.

Proje Stephen R. Clark tarafından senaryolaştırılıyor ve Kubrick ile yıllarca birlikte çalışmış olan “Full Metal Jacket”’in de yapımcısı Philip Hobbs Michael C. Hall ile birlikte yapımcılığı üstlenecek.

Projenin ne zaman ekranlara geleceği henüz belli olmasa da eOne yöneticileri gerekli zaman ve emeği vermekte olduklarını söylüyorlar.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımız’a da bir göz atmayı unutmayın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.