• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Bourne 5’te Matt Damon Yok Mu?

FİLM

Bourne 5’te Matt Damon Yok Mu?

R.ist.T.O. 24 Haziran 2014


Background
share close

Ulan daha geçen gün şurada Matt Damon Bourne serisine geri mi dönüyor diyerekten heyecan yapıp o gazla Matt Damon’lu Bourne filmlerini baştan izlediydim.

Jason Bourne filmlerinin yapımcısı Frank Marshall, Matt Damon’un Bourne serisine dönüşüyle ilgili çıkan dedikoduları yalanladı.

Matt Damon’un Jason Bourne rolüne dönüşü ile ilgili dedikodular 5. Bourne filminin 2016’ya ertelenmesiyle “acaba Matt Damon’un programı nedeniyle mi erteleniyor?” sorularının sorulmasıyla ortaya çıkmıştı.

geekstra_bourne5_02

Frank Marshall, Hollywood Reporter’a verdiği röportajda Matt Damon’un seriye döneceği söylentilerini yalanladı. Frank Marshall, yönetmen Justin Lin’in Andrew Baldwin ile birlikte bir Aaron Cross hikayesi üzerinde çalışmakta olduğunu ve Jeremy Renner’ın Aaron Cross olarak seriye devam edeceğini belirtti.

geekstra_bourne5_03

Filmin ertelenme sebebi olarak senaryonun hazır olmamasını gösteren Marshall “bu bir yaz filmi ve eğer şimdi ön yapım aşamasına başlamazsak 2015 yazına yetişmesinin imkanı yok, dolayısıyla en mantıklı seçenek projeyi 2016’ya ertelemekti” dedi.

Eğer tarihlerde bir değişiklik olmaz ise 2016 Temmuz ayında Batman V Superman: Dawn of Justice, Captain America 3 ve 5. Bourne filmlerini kapışıyor olacak. Şimdiden Bourne filmine biraz üzüldüm.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.