Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Captain America 3’te Hawkeye?

Collider’e verdiği bir röportajda Jeremy Renner Captain America 3 filminde olabileceğine dair sinyaller vermiş diyorlar.

2016 Mayıs ayınca vizyona girecek olan filmin detayları eminim Marvel tarafında çoktan belirlenmiştir ama daha bir dur kardeşim spekülasyon için biraz malzeme çıksın!

Büyük ihtimalle Captain America 3 ile ilgili daha detaylı atıp tutmak için Avengers: Age of Ultron’u izlememiz ve Marvel sinematik evreninin nasıl etkilendiğini görmemiz gerekecek.

Renner röportajda “Cap 3 hakkında konuşmalar var fakat neler olacağına dair hiç bir fikrim yok. Zaman bulmam lazım. Evde aylaklık yapmak istiyorum ama yapamıyorum.” demiş.

geekstra_cap-hawkeye_03

Spekülatörlere göre Captain America 3’ün konusu Winter Soldier olarak tanıdığımız Buckey’i bulmak olacaksa hem Avengers hem de Shield mensubu olan Hawkeye’ın da bu arayış içine dahil olması söz konusu olabilir. Zaten Captain Amerika 2’de de aynı kontenjandan Black Widow Cap’in partnerliğini yapmıştı. Fakat ikinci filmde Falcon adında bir yamak da buluğuna göre Hawkeye’in Shield kontenjanını kullanmasına gerek var mı? Hani ajanlık deneyimi ve kontaklar için belki ama o konuda Black Widow ile devam etmesi (her ne kadar Cap 2’nin sonunda kendini bulma yoluna girişmiş olsa da) daha mantıklı olurdu.

Severim Hawkeye’ı ama şimdiye kadar izlediğimiz karakterler ve hikayeler temel alınarak düşünüldüğünde bir Captain America, Hawkeye team-up’ını gerektirecek bir sebep görmüyorum. Dediğim gibi Marvel sinematik evreninde neler olacağına biraz daha bakmak lazım….

geekstra_cap hawkeye_01

Ama madem spekülasyon yapıyoruz. Çizgi romanlarda Captain America’nın ölümünden sonra kalkan Buckey’e kalıyor fakat Buckey Captain America olmadan önce Captain America’nın kostümü Tony Stark tarafından Hawkeye’a teklif edilmişti.

Eğer Captain America 3’de Captain America unvanının devri söz konusu olacak ise çizgi roman devamlılığına sadakat açısından Hawkeye’ın hikayeye dahil olması mantıklı. Bu teoriye Avengers: Age of Ultron filminde Hawkeye’a verilen önem ve vurguyu değerlendirdikten sonra yeniden dönüş yapılabilir diye düşünüyorum.

geekstra_cap hawkeye_03

Neyse böyle iste Captain America 3 için dedikodular uçuşmaya başladı! Siz Captain America 3’te ne görmek isterdiniz?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımız’a da bir göz atmayı unutmayın!


Comments to Captain America 3’te Hawkeye?

  • Marvel herkese film yapıyor Hawkeye’a da yapsın artık.

    tarihicevir 27 Ağustos 2014 16:30 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Borulu Org ile Star Wars Teması

Star Wars tema müziği biz geekler için bir marş niteliğinde. Bütün parçayı ezbere bilmesek de...

Rogue One ve Doctor Strange Dijital Örsel Efekt Yapımı

Her seferinde söylüyorum yapımın kendisi kadar mutfağında neler olup bittiğini de merak eden biri olarak...

Kapat