Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Christopher Walken ve Dans

Bu gün öylece geziniyordum yine olağan sitelerimde. Bu sitelerimden biri olan Bant Mag’da beni gülümseten bir haber ile karşılaştım.

Christopher Walken ve dans dedin mi insanın aklına ünlü oyuncunun oynadığı Fatboy Slim’in Weapon of Choice müzik videosu geliyor. Belki de sinefil olmayan dönemimiz gençlerini Christopher Walken ismiyle tanıştıran yada en azından oyuncunun kült statüsünü beş bin yetmiş altı kademe yükselten önemli bir faktör olmuştur.

Meğer Christopher Walken’nin kariyeri dansmış. 31 Mart 1943 doğumlu olan Walken (doğum gününe de az kalmış) Washington Dance Studio’da dans eğitimi alarak başlamış kariyerine.

geekstra_christopher walken_01

Oynadığı bir çok filmde dans sahnesi olan oyuncunun bu dans sahnelerini Huffington Post bir mashup ile birleştirmiş. Bu eğlenceli videoyu hemen aşağıda izleyebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
YENİ CONSTANTINE: MATT RYAN

Belki bazılarınız duymuştur. NBC, DC’nin John Constantine karakterini temel alan Constantine adlı dizi’nin pilotunu çekme...

Konuk Yazar Malioz’dan ”Batman’in Psikolojisi”

Batman'in Psikolojisi Öncelikle, Batman’in kim olduğu ile ilgili bilgi verip ardından yaklaşımını açıklayıp Batman’i buna...

Kapat