• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right ETKİNLİK
  • keyboard_arrow_right CinemaCon – Warner Bros 2014 Listesi

FİLM

CinemaCon – Warner Bros 2014 Listesi

R.ist.T.O. 29 Mart 2014


Background
share close

Bu sene 24-27 Mart tarihlerinde düzenlenen CinemaCon’da Warner Bros 2014 senesinde vizyona sokacağı filimlerin genel bir tanıtımını yaptı.

Bilimkurgu ağırlıklı olan bu listeyi sizinle paylaşmak istiyorum.

Tarih sırasına göre gidelim:

Nisan – Transcendence

geekstra_transcendence_wb

İnsan bilincinin bilgisayar ortamına taşınmasını konu alan filmde Johnny Depp, Morgan Freeman, Rebecca Hall ve Paul Bettany oynuyor.

Mayıs – Godzilla

geekstra_godzilla_wb

Biraz daha özüne dönmüş gibi görünen Godzilla etkileyici görselleri ve kadrosuyla son 1999 uyarlamasını bizlere unutturmaya çalışacak. Gareth Edwards’ın yönettiği ve başrollerinde Aaron Taylor-Johnson, Bryan Cranston, David Strathairn ve Elizabeth Olsen olacak.

Mayıs – Blended

geekstra_blended_wb

Klasik bir Adam Sandler filmi mi geliyor yine? Daha önce 50 First Dates ve Wedding Singer filmlerinde birlikte çalışmış olan Drew Barrymore ve Adam Sandlerın başrollerinde olduğu film tek başına çocuklarını yetiştirmekte olan Sandler ve Barrymore’un karakterlerinin başarısız bir ilk randevu’nun ardından şans eseri bir Afrika seyahatinde yeniden karşılaşmalarını konu alıyor.

 

Haziran – Edge of Tomorrow

geekstra_edge of tomorrow_wb

Tome Cruise ve Emily Blunt’ın başrolde olduğu ve Douge Liman tarafından yönetilen bu bilim kurgu filminde uzaylı istilacılara karşı savaşırken birden aynı günü tekrar tekrar yaşar hale gelen bir askerin gelişimi konu alınıyor.

Aksiyon dolu bir fütüristik bir Groundhog day diyebiliriz.

Haziran – Jersey Boys

geekstra_jersey boys_wb

Bir Clint Eastwood yapımı olan bu film Four Seasons grubunun hikayesini anlatan müzikal bir yapım. Oyuncuları Christopher Walken, Freya Tingley ve Clint Eastwood’un kızı Francesca Eastwood.

Temmuz – Tammy

geekstra_tammy_wb

Melissa McCarthy’nin yazıp oynadığı ve Ben Falcone tarafından yönetilen bu komedi filmi WB’nin tek yaz komedi filmi olacak. Oyunu kadrosunda Melissa’nın dışında Susan Sarandon, Allison Janney, Gary Cole, Mark Duplass, Toni Collette, Nat Faxon, Dan Aykroyd ve Kathy Bates gibi isimler var.

 

Temmuz – Jupiter Ascending

geekstra_Jupiter ascending_wb

Channing Tatum ve Mila Kunis’in başrolde olduğu bu Wachowski kardeşler filmi yine dünyayı kurtaran bir mesih konseptini işliyor gibi ama ne yalan söyleyeyim görselleri çok iştah açıcı görünüyor.

Ağustos – Into The Storm

geekstra_into the storm_wb

Into the Storm fragmanını daha çok yeni paylaştık sizlerle. Final Destination 5’in yönetmeni Steven Quale’in yönettiği ve Richard Armitage ce Sarah Wayne Callies’in oynadığı film Twisterı andırıyor ama daha büyük çapta bir felaket filmi olacağa benziyor.

Ağustos – If I Say

Gayle Forman’ın aynı adlı romanından uyarlanan bu filmle ilgili neredeyse hiçbir bilgim yok. Olan bilgim de Cloe Grace Moretz’in oynuyor olacağı.

Bir klasik müzisyen olan Mia ve yıldızı yükselen bir indie rock starı olan erkek arkadaşı Adam’ın hikayesini anlatıyor film. Mia pofesyonel kariyeri ve sevilisi arasında bir yol ayrımındadır ama ailesiyle birlikte geçirdiği bir kaza sonucu hayat ve ölüm arasında da bir karar vermek durumunda kalır.

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.