Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

David Fincher’ın Ejderha Dövmeli Kız Devam Filmi!

David Fincher’ın Ejderha Dövmeli Kız filminin bir kitap uyarlaması mı yoksa kitap uyarlaması olan bir filmin yeniden çekimi mi tam olarak bilmiyorum. Fakat açıkçası orijinal filmden daha iyi olduğunu düşündüğümü söylemeliyim.

Uzun bir süredir üçlemenin ikinci filmi Ateşle Oynayan Kız’ı bekliyoruz ve açıkçası halen seriye devam edilmemiş olmasını anlamış değilim ama illa ki bizim bilmediğimiz finans, lisans, sözleşme ıvır zıvır problemleriyle uğraşıyorlardır.

Yine Fincher’ın yöneteceği düşünülen Ateşle Oynayan Kız için Steve Zaillian senaryosunu tamamlamış diye duyduk ve Fincher Afton Bladet’e verdiği röportajda şöyle konuştu:

“Sony senaryo ve haklara milyonlarca dolar harcamış bulunuyor ve bunun elinde sonunda bir neticeye bağlanacağını düşünüyorum. Elimizdeki senaryonun büyük bir potansiyeli var ve size açıklayabileceğim kadarıyla kitaptan çok farklı olacağını söyleyebilirim”

geekstra_dragon-tattoo_01

Evet filmin elinde sonunda gelebileceğine dair ip uçları vermesi güzel bir haber. Kitap ve dolayısıyla orijinal film üçlemesinden farklılaşması da iyi bir seçim olabilir. Kitabı bire bir işlese de birileri mutlaka çıkıp “kitap daha iyi” veya “bunu da zaten filmde görmüştük” gibi şikayetlerde bulunacağı kesin. Dolayısıyla baştan kaynak malzemeye çok bağımlı olmayacaklarını duyurmak iyi bir tercih.

Rooney Mara ve Daniel Craig’in rollerine geri dönmesi bekleniyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımız’a da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Mary Jane Iron Man’de!

Marvel geçtiğimiz dönemde All-New, All-Different (Yepyeni, Bambaşka!) Marvel ile serilerine yeniden bir çeşit sıfırlamalar, iyileştirmeler uygularken...

Zatanna Cosplay

Bugünkü Cosplay galerimizin konuğu, büyüleyici(!) güzelliği ile Zatanna Zatara! Zatanna karakteri 1964 yılında yazar Gardner...

Kapat