• Home
 • keyboard_arrow_right FİLM
 • keyboard_arrow_right MARVEL
 • keyboard_arrow_right Deadpool Filminin Tarihi Beli Oldu!

FİLM

Deadpool Filminin Tarihi Beli Oldu!

kafkaesk 19 Eylül 2014 2


Background
share close

Çok değil yaklaşık 1 buçuk 2 ay önce, San Diego ComicCon sürerken ir Deadpool test çekimi videosu sızmış/sızdırılmıştı. Hatta R.ist.T.O. şurada haberini yapmış ve tam olarak şu cümleyi kurmuştu: “Tabii San Diego’da Comic Con heyecanı sürerken, fanların ilgilerini ölçmek için yapımcılar tarafından düzenlenen bir gerilla taktiği olabilir.”

Ve dün gece Türkiye saati ile 02:00’da FOX tüm dedikoduların gerçek olduğunu, Deadpool filminin çekileceğini açıkladı.Hatta daha da ileri giderek vizyon tarihini dahi duyurdu: 12 Şubat 2016!

X-Men Origins: Wolverine filminde Deadpool’u canlandıran Ryan Reynolds’un bundan birkaç hafta Niagara Falls Review‘a verdiği röportajda, sızan test görüntülerine hayranların verdiği güzel tepkiye çok sevindiğini söylemesi ve “demek ki boşuna gaza gelmemiş!” demesi öyyylesine bir açıklama değilmiş.

Evet, 12 Şubat 2016’da bir Deadpool filmimiz olacak ve evet öyle görünüyor ki Ryan Reynolds başrolde yer alacak. Tim Miller da filmi yönetecek.

deadpool_geekstra

Ülkemizde JBC tarafından yayınlanan Deadpool çizgi romanlarının da özellikle son dönemlerde ne kadar büyük ilgi gördüğü düşünülecek olursa, Deadpool filmi kendinden öyle ya da böyle çok söz ettirecek.

Tabii buarada FOX, Deadpool için tarih belirlerken diğer filmlerinin tarihlerinde de ufak değişiklikler yaptı. 7 Ağustos 2015’te vizyona gireceği duyrulan Michael Fassbender’li Assassin’s Creed filmi ileri bir tarihe (belirsiz) ertelendi. Yeni The Fantastic Four filmi ise 19 Haziran 2015’ten 7 Ağustos 2015’e kaydırıldı..

Tagged as: .

Author

kafkaesk

Çizgi roman çevirmeni, editör, podcastçi | Unutmamak için yazıyorum. Prost!

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has 2 comments.
 1. dreamer on 19 Eylül 2014

  şimdi, Xmen evreninin sıfırlanması wolverine 1’deki deadpool’un ağzının dikildiğini salak köken hikayesini de sıfırlar mı?

  • Zenn on 19 Eylül 2014

   Ben de öyle düşündüm. Wolverine’i öldürtmeye çalışmadıklarına göre öyle bir şey olmaz sadece yenilenmeyi basarlar oradan da sonunda deadpool çıkar diye düşündüm.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.