Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Deadpool X-Men Evrenini Paylaşacak!

Marvel’in MCU ile yakaladığı başarı sonrası Fox da X-Men evrenini birleştirme kararı alarak X-Men Days of Future Past ile Orijinal X-Men serisini First Class serisiyle birleştirdi ve Orijinal X-Men üçlemesini neredeyse sıfırladı.

Deadpool filminin gerçekleşeceği ve çıkış tarihi 2016 Şubat olduğu duyurulduğunda neredeyse bir göz damlası yanaklarımdan süzüldü. Şimdi de bize Deadpool’un da X-Men sinematik evreninin bir parçası olacağını söylüyorlar.

Wolverine Origins filmini beynimden sildiğim için geçtiği zamanı, filmin sonunda Deadpool’a ne olduğu Days of Future Past’in o filmi de tarihten silip silmediğini bilmiyorum (ama umarım siliyordur).

X-Men Days of Future Past ve bir çok X-filminin senarist ve yapımcılığını yapmış olan Simon Kinberg’ın yaptığı açıklama söyle:

geekstra_deadpool_03

“X-Men sinematik evreninin genel gelişimi konusunda yaptığımız genel bir plan var ve Deadpool bu evrene dahil olacak. Bu tarz filmler için zamansal sıralamalar vb düşünülmesi gerekiyor ki bunların bir kısmı için çizgi romanlardan ve kısmen de Marvel’in MCU içinde yarattığı genel bütünlük ve ona rağmen her filmin tek başına da ayakta durabildiği yapıdan esinlendik. X-Men evreni için de benzer bir düzenleme yapılacak.”

Orijinal senaryonun X-Men filmlerinden bağımsız bir film olduğu söyleniyor ama bu kararla birlikte senaryonun da gözden geçirilmesi gerekecek sanırım. Tek korkum Deadpool’un Origins filmini kabul etmek durumunda kalması… Fakat ortak bir evreni paylaşıyor olmasının yaratacağı cross-over ve team-up fırsatları düşünüldüğünde insanın yüzüne bir gülümseme gelmiyor değil tabii…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımız’a da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
KARTON KUTULAR, FİLM SAHNELERİ VE BEBEK!

Saçma sapan başlıklar bulmakta üstüme yok gerçekten sevgili Geekstra okuyucuları. Ama suç bende değil. Suç...

Karen Gillan ile Guardians of the Galaxy Dersi

IGN’nin “özet geçiyorum” konulu yazılarına bayılıyorum. Ürünleştirilmiş bir içerik hakkında eğer bilinmesi gereken bir geçmiş,...

Kapat