Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Doc Savage İçin Chirs Hemsworth İsteniyor!

Iron Man 3 filminin yönetmeni Shane Black’in Predator filmi (ahanda link) öncesi çekeceği söylenen Doc Savage filminin baş rolü için Chris Hemsworth ile görüşmelere başlanmış.

geekstra_doc strange_01

1930’ların kült kahramanı olan Doc Savage dönemin ideal hatta mükemmel erkeğini modelleyen bir karakter. Gerçek adı Clark Savage Jr. olan Doc Savage, bir doktor, cerrah, bilim adamı, mucit, gezgin, araştırmacı ve müzisyen.

Babası tarafından bir araya getirilen bir grup bilim adamı ve eğitmen tarafından çocukluğundan beri eğitilen Doc Savage’ın bir olimpiyat sporcusu seviyesinde güç ve dayanıklılığı, foto grafik hafızası, tüm bilim dallarında derin bir bilgisi olduğu gibi aynı zamanda da dövüş sanatları ustası.

Daha o zamanlarda pek süper güç kavramı popüler değildi ama böyle bir adamın zaten ekstra bir süper güce de ihtiyacı yok. Karakter, yaratıcısı Lester Dent tarafından Sherlock Holmes’ın dedektiflik kabiliyetleri, Tarzan’ın fiziksel yetisi, Craig Kennedy’nin bilimsel bilgisi ve Abraham Lincoln’ün iyiliğinin bir harmanı olarak tanımlanıyor.

Fiziksel olarak herhalde Chris Hemsworth iyi bir seçim olabilir bence de fakat eğer fiziksel güç ve zekayı dengelemek gibi bir amaçları varsa Hemsworth’un geçmiş rollerinin oluşturduğu imaj oyuncunun aleyhine olabilir gibi geliyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Balkon Keyfi 59 – 2017’de Beklediğimiz Filmler 1/2

Selam Gençler! Bu balkon keyfinde Saygın ve R.ist.T.O. 2017 yılında vizyona girecek filmler arasında en...

Sherlock 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

BBC 3-5 (hadi bilemedin 30-50) dakika önce twitter'dan #sherlocklives hashtag'i ile Sherlock dizisinin heyecanla beklenen...

Kapat