• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right MARVEL
  • keyboard_arrow_right Doctor Strange için Joaquin Pheonix!

FİLM

Doctor Strange için Joaquin Pheonix!

R.ist.T.O. 31 Ağustos 2014


Background
share close

Hepimizin bildiği üzere Marvel 3. Faz filmlerine hazırlanıyor. Avengers: Age of Ultron ile 2. Faz tamamlanmış olacak ve 2015 Temmuz’da Ant-Man 3. Fazı resmen başlatmış olacak.

3. Faz’da karşımıza kendi solo filmiyle çıkacak ikinci yeni karakter Doctor Strange olacak. Scott Derrickson’un yöneteceği film benim nedense çok önem verdiğim bir film. Niye bu kadar abarttığımı sormayın ben de biliyorum ama Mistik Marvel’e giriş yapılacak olması çok kritik bir dönüm noktası.

Doctor Strange’i kimin oynayacağı konusu hala netlik kazanmadı ama en son Joaquin Pheonix ve Jack Huston’un isimleri geçiyordu (Jack Huston olursa boykot bile edebilirim). Collider’a göre Jack Huston söylentisi kesinlikle yalan ve Marvel Joaquin ile imza atma eşiğinde.

geekstra_doctor-strange_02

Peki neden hala imza atılmadı? Spekülasyonlara bakılacak olursa Marvel ile Joaquin arasında henüz anlaşılamamış husus sözleşmenin kapsayacağı film sayısı. Joaquin gibi sağı solu belli olmayan ve sürekli yeni, deneysel girişimlerde bulunan bir oyuncunun bir karaktere çok uzun süre bağlı kalmak istemeyeceği, diğer taraftan da Marvel’in Doctor Strange’in devamlılığı için bir minimum film sayısı garantilemek istediğinden bahsediliyor.

Samuel L. Jackson’un ilk Iron Man filmi sırasında Marvel ile 9 filmlik bir sözleşme imzaladığı, Chris Evans’ın sözleşmesinin 6, Winter Soldier’ı oynayan Sebastian Stan’in de 9 filmlik bir sözleşmeye sahip olduğunu biliyoruz.

Joaquin 3 Oscar adaylığı bulunan çok iyi bir oyuncu. Marvel’in PG13 politikasına ne kadar uyar bilemem ama benim şahsi olarak beklediğim daha karanlık, korku gerilime çalan bir Doctor Strange filmine çok uygun bir isim.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımız’a da bir göz atmayı unutmayın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.