• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right Dwayne Johnson Resmen Black Adam!

FİLM

Dwayne Johnson Resmen Black Adam!

R.ist.T.O. 6 Eylül 2014


Background
share close

Ben demiştim Dwayne Johnson’un Black Adam olacağını. “The Rock, meet the Rock of Eternity” (bu espriyi yapmasam olmazdı.)

Warner Bros’un shazammovie.com domainini alması ve Dwayne Johnson’un Black Adam olduğunu açıklaması üzerine EW, filmin yapımını üstlenecek olan New Line Cinema’ın başkanı Toby Emmerich ile bir röportaj yaptı.

Emmerich röportajda şöyle dedi.

“Shazam kendine özgü bir tona sahip olacak. Bir DC çizgi romanı fakat bir Justice League karakteri değil ve bir Marvel çizgi romanı değil. Filmin tonu şuana kadar gördüğümüz çizgi roman uyarlamalarından farklı olacak.”

“Black adam kompleks bir karakter. Bir süper kahraman filmi çoğu zaman filmi kötüsü ile tanımlanıyor. Dwayne’in karakteri yorumlayışı ve karaktere yaklaşımı çok inandırıcı ve eğlenceli.”

geekstra_the-rock_02

Shazam’ın Justice League karakteri olmaması konusundaki yorumu biraz kafa karıştırıcı. Bu Shazam’ın planlanan Justice League filminin bir parçası olmayacağı anlamına mı geliyor acaba?

Ayrıca Shazam filminin yapımının New Line Cinema’ya verilmiş olması da ilgilnç bir durum. Diğer DC filmlerinden farklı bir yapım firmasına verilmiş olmasından öte New Line WB’nun korku/gerilim/yaratık filmlerine özelleşmesi için yeniden yapılandırdıkları bir firma. Yani yukarıda Emmerich’in dediği “farklı ton” Shazam filminin biraz daha mistik ve karanlık olacağına bir ön gösterge olabilir.

Neyse filmin çıkış tarihi 2016 olarak planlanıyor Dwayne Johnson’un Black Adam olacağı ve senaristin Darren Lemke (Jack the Giant Slayer) olacağı dışında filmle ilgili henüz hiçbir şey belli değil.

Black Adam adam yaracak mı? Shazam ailesi filmde olacak mı? Shazam’ı kim oynayacak? Sorular, sorular, sorular…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımız’a da bir göz atmayı unutmayın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.