• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right The Rock ve Green Lantern?

FİLM

The Rock ve Green Lantern?

R.ist.T.O. 26 Mart 2014


Background
share close

Dwayne ‘The Rock’ Johnson bu aralar yeni filmi Herkül’ün promosyonuyla meşgul. IGN Dwayne Johnson ile yaptığı röportajda Herkül filminin dışında mevzulara da girmiş. IGN’in orijinal röportajını şuradan okuyabilir veya benim yaptığım özet versiyonunu aşağıda okuyabilirsiniz.

Paul Walker’ın ölümü ve Fast & Furious 7 ile ilgili

geekstra_the-rock_03

The Rock: Paul’un ölümü bizi derinden etkiledi ve en çok geride bıraktığı ailesi için derin bir üzüntü yaşadım özllikle kızı için. Film yapımcıları da bizlere bu acı kaybı sindirebilmemiz için zaman ve alan sağladı. Bizim için filimde Paul’un anısını yaşatmak çok önemli. Kolay bir iş değil tabii hele Paul gibi herkes tarafından çok sevilen bir insanın yerini doldurmak çok zor.

G.I. Joe ve Transformers cross overı ile ilgili

The Rock: G.I. Joe karakteri olarak Transformers’da bir kameo yapmayı düşündük ama olmadı.

John Stewart Green Lantern’ı ile ilgili

geekstra_the-rock_01

The Rock: DC ile uzun zamandır dahil olabileceğim projeler ve oynayabileceğim karakterler konusunda konuşuyoruz ve konuşmaya devam ediyoruz. Daha fazla detay veremiyorum ama bir ara Black Adam mevzusu da vardı.

Hangi karakteri oynayacağım konusunda 3 ana kural çerçevesinde değerlendirme yapılıyoruz. Bir, karakter kompleks bir karaktere sahip olmalı. Karakterin derinliğine inebilmeliyiz. İki, fanlar tarafından iyi bilinen ama daha önce beyaz perdeye hiç uyarlanmamış bir karakter olmalı. Ve üç, bir “bad ass mothafaka” olmalı 😀

G.I Joe 3 ile ilgili

The Rock: Jon Chu projeyi geliştirmeye devam ediyor hala net bir karar verilmiş değil ama plana göre 2015 Ocak’ta çekimlere başlanabilir. Halen film için bir yönetmen belirlenmiş değil.

San Andreas ile ilgili

The Rock: Film ciddi bir felaket filmi olacak. Senaryo elime geçtiğinde Budapeşte’deydim ve orada konu hakkında araştırma yapmak ve yer bilimcilerle görüşme fırsatım oldu. The Conjuring’i yazan Hayes kardeşlerle başka projeler üzerinde de çalışıyoruz. Film 3D olarak çekilecek ve ilk 3D deprem felaket filmi olacak. Çekimler önümüzdeki ay Avustralya’da başlayacak.

Filmde bir itfaiyeciyi canlandırıyor olacağım ve kızımı kurtarmam gerekecek.

 

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.