• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right STAR WARS VII
  • keyboard_arrow_right En Az 3 Star Wars Spin-Off’u Geliyor

FİLM

En Az 3 Star Wars Spin-Off’u Geliyor

kafkaesk 7 Mayıs 2014


Background
share close

Disney, LucasFilm’i aldıktan sonra Star Wars ile ilgili planlarını bir bir açıklamıştı ve görünen o ki yaptıkları açıklamalara sadık kalacaklar.

Walt Disney CEO’su Bob Iger’in dün yaptığı açıklamaya göre Disney “her yıl bir Star Wars filmi” sözünü tutacak. Ancak bunu gerçekleştirebilmek için farklı bir yöntem izleyecek. 2015 sonunda vizyona girecek olan yeni Star Wars filminin (Episode VII diyelim) ardından 2016 yılında bir spin-off film ile devam edilecek ve bu şekilde en az 3 spin-off film vizyona girecek. Dolayısyla önümüzdeki 6 yıl boyunca her yıl bir Star Wars filmi izleyeceğimiz konusu daha da netleşiyor.

star-wars-spinoff

Disney daha önce de spin-off düşündüklerini ancak henüz bu konuda bir netliğin olmadığını söylüyordu. Önce “Yoda filmi gelir mi?” dedikodusu dönmeye başladı ardından Han Solo ve Boba Fett filminin geleceğine dair yeni dedikodular duyuldu.

Peki spin-off veya ana hikayeyi desteklemek için çekilecek 3 tie-in film ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Hangi karakterlerin kendi filmi olmalı?

 

 

Kaynak: Bleeding Cool

 

Tagged as: .

Author

kafkaesk

Çizgi roman çevirmeni, editör, podcastçi | Unutmamak için yazıyorum. Prost!

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.