Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] The Signal

geekstra_the_signal_01

Bir bilim kurgu hayranı olarak bu alanda daha fazla filmin çekiliyor olmasını isteyen biriyim. Biliyorum bir çok roman yazılmaya devam ediliyor ama günümüz görsel efekt teknolojisinin geldiği nokta tüm duyularımızı çoğunlukla bilim kurgu ve fantastik ögelere bizleri inandıracak ve tatmin edecek düzeyde.

Sundance filim festivalinde gösterilen The Signal, bir çok eleştirmen tarafından District 9’ın varisi olarak görünüyor. Bağımsız bir film olmasının dışında etkileyici konusu ve kurgusu ile alışılmadık bir perspektif sunduğu söyleniyor.

William Eubank tarafından yazılan ve yönetilen filmin kadrosunda Brenton Thwaites, Olivia Cooke, Beau Knapp, Laurence Fishburne, Lin Shaye, Robert Longstreet ve Jeffrey Grover bulunuyor.

Filmin sinopsisi ise şöyle;

Üç üniversite öğrencisi ABD’nin güney batısına doğru bir yolculuk ederken beklenmedik bir rota değişikliği yaparlar. Üçlü kendileri gizemli ve terk edilmiş bir bölgede bulur ve birden tüm ışıklar kapanır. Nic kendine geldiğinde kendisini bir kabusta bulur.

ABD’de 13 Haziran’da gösterime girecek olan filmin Türkiye’de vizyona girip girmeyeceği soru işareti.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Müzikal Wolverine

Hugh Jackman'ı her ne kadar Wolverine ile bütünleşmiş bir aktör olarak görsem de adamın bir...

Wonder Woman’dan Yeni Bir TV Reklamı Yayınlandı

Wonder Woman filminin biletlerinin internet üzerinde satışa çıkmasının ardından başlayan reklam kampanyası, tüm hızı ile...

Kapat