• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right [Fragman] Batman Assault on Arkham

FİLM

[Fragman] Batman Assault on Arkham

R.ist.T.O. 21 Nisan 2014


Background
share close

geekstra_batman_assault on Arkham_01

Batman Arkham serisi sanırım çizgi roman uyarlaması oyun serileri arasında şimdiye kadarki en başarılı serilerinden biri. E tabii iş ticaret olunca para kazandıran her konseptin devamı şu veya bu şekilde getiriliyor.

Çizgi roman uyarlaması olan bir oyunun uyarlaması olan bir animasyon gelecek pek yakında tüm Batman severlere. Bu sene için açıklanan iki uzun metraj animasyonları arasından biri işte Batman Arkham oyun serisinden uyarlanmış olan Batman: Assault on Arkham olacak. Diğeri de Son of Batman olacak.

geekstra_batman_assault on Arkham_02

The Dark Knight Returns ve Justice League: War da yönetmiş olan Jay Olivia tarafından yönetilecek olan Batman : Assault on Arkham yukarıda da bahsettiğim gibi Arkham oyunları ile aynı evrende geçiyor olacak.

Konusu kısaca şöyle,

Joker Gotham şehrinin bir yerine bir bomba kurmuştur. Bu bombayı etkisiz hale getirmek için Batman ve Amanda Waller’ın Suicide Squad’ı iş birliği içinde çalışmalıdır. Filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Açıkçası animasyon çok sevdiğim bir stilde yapılmadığını söylemeliyim fakat Joker, Deathstroke’lu Suicide Squad ve Batman’in bir arada olduğu bir animasyondan bahsediyorum. Her türlü izlenir.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.