• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right [Fragman] Birdman

FİLM

[Fragman] Birdman

R.ist.T.O. 19 Haziran 2014


Background
share close

geekstra_birdman_01

Yıllardır süper kahraman filmleri izliyoruz (vay anasını hakikaten yıllardır süper kahraman filmi izliyoruz yaw…). Hatta son yıllarda süper kahramanlık filminin bir film türünden bir hikaye anlatım aracına dönüşümünü gördük. Yüz milyonlarca dolar bütçeli block bustserlardan indie filmlere evirilip çevrilip her şekliyle kullanıldılar.

Super, Defendor gibi filmler de oldu Avengers ve hatta Catwoman ve Electra… Süper kahramanların antik tanrılar ve tanrı oğullarının yerini doldurduğu bir çağdayız ne mutlu bize. Artık bir Hollywood garantörü olarak görülen bu filmler, her sene ekranları dolduruyor ve hepsinin iyi olacağının garantisi yok tabii. Fakat bu ilginç girişimlerin durduğu anlamına da gelmiyor.

Buyurun size Birdman. Bir kara komedi.

İkonik bir süper kahraman rolü ile gönüllerde taht kuran bir oyuncu, bir Broadway oyunu sergilemeye çalışmaktadır. Oyunun hazırlık ve sahnelenme süreci içerisinde geçmiş şöhretinin kalıntıları ile mücadele etmekte, ailesini geri kazanmaya çalışmakta, kariyerini ve kimliğini yeniden tanımlamaya çalışmaktadır…

geekstra_birdman_02

17 Ekim’de ABD’de vizyona girecek olan filmin Türkiye vizyon tarihi henüz belli değil. Yönetmeni Alejandro Gonzalez Inarritu ve baş rollerde Michael Keaton, Emma Stone, Edward Norton, Andrea Riseborough, Zack Galifinakis, Naomi Watts ve Amy Ryan gibi isimler var.

Fragmanda gördüğünüz üzere ilginç bir filme benziyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.