Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] Expendables 3 Son Fragman

Expendables 3’te bir ben yokum valla.

Bu filmde “eski bir dost düşman olursa ne olur?” konulu çalışmayı izleyeceğiz. Mel Gibson’un oynadığı Albay Stonebanks, Barney Ross’un (Sylvester Stalone) eski bir dostu ve Expendables ekibinin kurucu üyelerindendir. Bir çok hikayede olduğu gibi şu veya bu sebepten dolayı Stonebanks, Ross’a ihanet eder. Ross, Stonebanks’e karşı mücadele etmek için ekibine taze kan alır fakat hiç bir zaman morukların işini çocuklara yaptırmayacaksın arkadaş.

geekstra_expendables3_02

Stonebanks tarafından rehin alınan gençleri kurtarmak için Ross eski ekibi toplamak durumunda kalır ve tabii bu ekibin içinde Terry Crews, Arnold Scharzenegger, Jason Statham, Dolph Lundgren, Randy Coulture, Jet Li, Wesley Snipes, Antonio Banderas ve Harrison Ford olacaktır.

Dedim ya bu filmde benden başka herkes var. Ülkemizde 15 Ağustos’ta Cehennem Melekleri 3 adıyla vizyona girecek olan filme benimle birlikte gitmek isteyen?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
UNCHARTED’IN YAZARI STAR WARS PROJESİNE DAHİL OLDU!

Naughty Dog'un başarılı serisi Uncharted oyunlarının yazarlığını ve kreatif direktörlüğünü yapmış olan Amy Hennig, twitterdan...

Testere: Jigsaw Efsanesi Özel Ön Gösterimi Çekilişi Kazananları Belli Oldu!

Selam Gençler! Testere: Jigsaw Efsanesi özel ön gösterimine katılmaya hak kazanan takipçilerimiz belli oldu. Twitter'dan ,...

Kapat