Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] Into The Storm

geekstra_into-the-storm_02

Twister filmini hatırlayanınız var mı? Helen Hunt’ın en iyi filmlerinden değil kendisi ama zamanında sinemalarda “lan bu sahneleri nasıl çektiler” dediğimi hatırlıyorum.

Dönem dönem HollyWood’un başvurduğu ‘felaket’ temaların çok hayranı değilim. Görsel olarak ilginç şeyler göre fırsatımız olsa da sadece bir tema, bu felaketler bir fon olarak kullanılmak durumunda kalıyor. Alfred Hitchock’un ‘Birds’ filmini saymazsak (ki bence felaket filmi türüne sokulabilir) felaketin kendisinin filmde bir karakter, özne kimliğinin olduğunu söyleyebileceğim bir film gelmiyor aklıma.

Felaket filmlerinin en gündemde olanlarından biri Into the Storm. Final Destination 5’in yönetmeni Steven Quale’in yönettiği film’in ilk teaser trailerı yayımlandı.

geekstra_into-the-storm_01

Filmin hikayesi kısaca şöyle;

Silverton adlı bir kasabada tahmin edilemez kuvvette fırtınalar ve hortumlar oluşur. Bir çok insan sığınak ararken ‘Stormchasers – Fırtına kovalayıcıları’ olarak bilinen profesyonel ve amatör fırtına inceleyicileri bu olağan üstü doğa olayını daha yakından izlemek istemektedir.

Ülkemizde 22 Ağustos’ta ‘Fırtınanın içinde’ adıyla vizyona girecek olan filmin oyuncuları ise şöyle;

Richard Armitage, Sarah Wayne Callies , Matt Walsh , Alycia Debnam-Carey, Arlen Escarpeta , Nathan Kress, Jon Reep ve Jeremy Sumpter

 

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
GUYS WITH KIDS

Hayır! "Çocuklu baba"ları konu alan dizilerin dikkatimi çektiği, hayatımın "o" evresine gelmiş olamam! Sadece geleneksel...

STAN LEE SESLENDİRMELİ AMAZING SPIDERMAN 2 KLİPLERİ

Stan Lee denince akla ilk Spiderman geliyor. Tamam zibilyon tane karakter var yaratmış olduğu (bir...

Kapat