• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right [Fragman] James McAvoy – Filth

FİLM

[Fragman] James McAvoy – Filth

R.ist.T.O. 27 Mart 2014


Background
share close

geekstra_james-mcavoy_filth_02

Bu filmi unutmuştum ama framganını ilk gördüğümde ne kadar heyecanlandığımı hatırlıyorum (ahanda link!).

Lionsgate James McAvoy’un yeni filmi Filth için çarpıcı ve lezziz bir red-band trailer daha yayımladı. Aslında filmin DVD ve Bluray’i sene başında satışa çıktı ama ABD’de sınırlı sinemalarda gösterime giriyor olması ve VOD’ye çıkıyor olması nedeniyle yeniden tanıtıma başlamışlar.

İyi de olmuş bence çünkü izliycem diyip te unutmuştum hatırlamış oldum. Bu arada filmiTrainspotting’i mi andırdı? Doğrudur çünkü Trainspotting’in yazarı Irvine Welsh’in kitabından uyarlama.

Oyuncu kadrosunda Eddie Marsan, Emun Elliott, Imogen Poots, James McAvoy, Jamie Bell, Jim Broadbent, Joanne Froggatt ve Kate Dickie’nin de bulunduğu filmin sinopsisi kısaca şöyle:

geekstra_james-mcavoy_filth_01

Bruce Robertson (James McAvoy) bildiğiniz pislik bir polistir ve olası bir kıdem fırsatı görünmüştür. İstediklerine her tür vesileyle ulaşan bir adam olan Bruce’a bir cinayet vakası verilir. İş arkadaşlarıyla aynı kıdem için rekabet etmek durumunda olan Bruce, baş komiser Toal’a hissettirmeden onların ayaklarını kaydırmaya çalışacaktır. İş arkadaşlarının eşlerini baştan çıkarmak, sırlarını ifşa etmek derken Bruce kendi oluşturduğu yalan dünyasında kendini kaybeder. Geçmişi ona çelme takar, uyuşturucu bağımlılığı ve paranoya onun zihnini çalar…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.