• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right [Fragman] Lucy TV Spot

FİLM

[Fragman] Lucy TV Spot

R.ist.T.O. 11 Haziran 2014


Background
share close

Luc Besson’un yeni bilim kurgu filmi Lucy’nin önümüzdeki ay vizyona gireceği tamamıyla aklımdan çıkmış. Tabii ülkemizde ABD’den iki hafta sonra yani 8 Ağustos’ta gireceğini de…

Sevgili Kafkaesk ile yapmayı sevdiğimi psykodelik muhabbetler’in ana konularından biri bu insan kapasitesi ve mevcut halimizden daha üst bir bilinç seviyesine çıkmanın nasıl olabileceği… Yani böyle yazında anlamlı bir şey gibi okunuyor olabilir ama bizim yaptığımız geyiğin sürealliği keyifli bir mind trip’in ötesine geçen bir şey değil.

geekstra_lucy_poster_01

Kısacası Lucy’kafasını çok seviyoruz. Scarlett Johansson’un da kafasını seviyoruz. Bu sevgimizden ötürü size Lucy’nin yeni TV Spot’unu sunalım dedik (sanki kendi çekmiş gibi…).

Orijinal fragmanla kıyasla çok fazla yeni bir şey yok hatta neredeyse hiç yok. Fakat olsun filmin varlığını ve pek yakında izleyebileceğimi hatırlatması bile yeter.

Hikayesi ve beyin kapasitesinin tamamının kullanımının nasıl bir şey olacağı ile ilgili kurgularını merak ettiğim kadar Luc Besson aksiyonu ile Scarlett Johansson’un sentezini de çok merak ediyorum.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!

 

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.