Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] PALO ALTO

geekstra_palo alto_01

Coppola ailesinin en yeni yönetmenlerinden Francis Ford Coppola’nın torunu Gia Coppola’nın yeni filmi Palo Alto’nun yeni fragmanı yayımlandı. James Franco ve Emma Roberts’ın oynadığı ve James Franco’nun kısa öyküleri senaryolaştırılarak çekilmiş.

Filmin kısa sinopsisi şöyle;

geekstra_palo alto_02

April (Emma Roberts) lisesinde popüler bir futbolcudur. Arkadaşları arasında bakireliğini kaybetmemiş tek kişidir ve takımının teknik direktörü yalnız bir baba olan takımın teknik direktörü Bay B (James Franco) için sık sık bebek bakıcılığı yapmaktadır.

Teddy (Jack Kilmer) kendi halinde sanatçı ruhlu bir gençtir ve en iyi arkadaşı Fred (Nat Wolff) hayatı tiye alan ne yapacağı tahmin edilemeyen bir asidir. April Bay B ile gizli bir ilişki girişimindedir ve Teddy’de April’ye platonik bir sevgi duymaktadır. Bir partide Teddy ve April birbirlerine olan duygularını keşfederken Fred’in çılgınlıkları herkesi kaos içine sürükler…

ABD’de 9 Mayıs tarihinde gösterime girecek olan filmde Val Kilmer’da arada bir görmek mümkün. Franco’nun son izlediğim filmi Spring Break benim için büyük bir hayal kırıklığıydı ama bu filmi Spring Break ile kıyaslamamak lazım (en azından daha filmi izlemeden).

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Video] Deadpool Kesilmiş Sahneler, Blu-ray Klipleri

Bildiğiniz üzere Deadpool’un DVD/Blu-ray satışları başladı (sanırım henüz Türkiye’de piyasaya sürülmedi). Fox DVD/Blu-ray promosyonu için...

[Fragman]Agents of Shield 18 Fragmanı

Kaptan Amerİka Kış Askeri’nde yaşanan olaylar Marvel sinematik ve televizyon evrenini kökten sarstı. Agents of...

Kapat