Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] X-Men: Geçmiş Günler Gelecek’ten Son Fragman

Merhaba sevgili Geekstra okuyucuları. Sitedeki ilk yazımın X-Men ile alakalı olmasından mutluluk duyuyorum açıkçası. Başınızı bol bol ağrıtacağım ama konumuz bu değil şimdilik 🙂 Ayrıca gecenin bir diğer haberi de Channing Tatum’un Gambit rolü hakkında yapımcılar ile görüştüğü duyuldu. Bunun ile ilgili detaylı bilgiyi önümüzdeki saatlerde aktaracağız.

Merakla beklediğim X-Men: Days of Future Past yani X-Men: Geçmiş Günler Gelecek filmine tam tamına 36 gün kalmış iken son bir fragman geldi ve geri kalan 36 günü daha da zor hale getirdi. Daha önce izlediğimiz diğer 2 fragmandan oldukça farklı şekilde başladı. Wolverine odaklı bir fragmandı açıkçası ben filmi de Wolverine’in başından geçenler tarzı bir motto ile bekliyorum.X-Men-Days-Of-Future-Past-Logo

Charles Xavier’ı ise olması gerektiği gibi alışmadığımız bir halde görüyoruz. Erik Lensherr ise Bent Bullet viralinden sonra hapishanede tutuluyor tabi ki 🙂 Filmde hepimizin cevabını almayı beklediğimiz iki şey var; birincisi Charles Xavier nasıl yürüyor? İkincisi ise Beast nasıl insan haline dönebiliyor? Umarım bu soruların cevabı bizi tatmin eder. Filmde geçmiş kısmını daha çok göreceğimiz bu fragmandan da anlaşılıyor. Ben artık sizi fragman ile başbaşa bırakayım.

X-Men: Geçmiş Günler Gelecek 23 Mayıs 2014’de vizyona girecek. Kadrosunda ise Patrick Steward, Ian Mckellen,Hugh Jackman,Michael Fassbender, James McAvoy ve Jennifer Lawrence bulunmakta.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Ridley Scott’tan Yeni Bir Vampir Dizisi

Fox, Ridley Scott ile birlikte yeni bir Vampir dizisine hazırlanıyor. Justin Cronin’in aynı adlı romanından...

[Fragman] The Get Down Dönüyor!

Gelmiş geçmiş en başarılı diziler listemde bir yer kapmış olan The Get Down’un ikici kısmı...

Kapat