• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right [Fragman] X-Men: Geçmiş Günler Gelecek’ten Son Fragman

FİLM

[Fragman] X-Men: Geçmiş Günler Gelecek’ten Son Fragman

ExarDarkkiller 16 Nisan 2014


Background

Merhaba sevgili Geekstra okuyucuları. Sitedeki ilk yazımın X-Men ile alakalı olmasından mutluluk duyuyorum açıkçası. Başınızı bol bol ağrıtacağım ama konumuz bu değil şimdilik 🙂 Ayrıca gecenin bir diğer haberi de Channing Tatum’un Gambit rolü hakkında yapımcılar ile görüştüğü duyuldu. Bunun ile ilgili detaylı bilgiyi önümüzdeki saatlerde aktaracağız.

Merakla beklediğim X-Men: Days of Future Past yani X-Men: Geçmiş Günler Gelecek filmine tam tamına 36 gün kalmış iken son bir fragman geldi ve geri kalan 36 günü daha da zor hale getirdi. Daha önce izlediğimiz diğer 2 fragmandan oldukça farklı şekilde başladı. Wolverine odaklı bir fragmandı açıkçası ben filmi de Wolverine’in başından geçenler tarzı bir motto ile bekliyorum.X-Men-Days-Of-Future-Past-Logo

Charles Xavier’ı ise olması gerektiği gibi alışmadığımız bir halde görüyoruz. Erik Lensherr ise Bent Bullet viralinden sonra hapishanede tutuluyor tabi ki 🙂 Filmde hepimizin cevabını almayı beklediğimiz iki şey var; birincisi Charles Xavier nasıl yürüyor? İkincisi ise Beast nasıl insan haline dönebiliyor? Umarım bu soruların cevabı bizi tatmin eder. Filmde geçmiş kısmını daha çok göreceğimiz bu fragmandan da anlaşılıyor. Ben artık sizi fragman ile başbaşa bırakayım.

X-Men: Geçmiş Günler Gelecek 23 Mayıs 2014’de vizyona girecek. Kadrosunda ise Patrick Steward, Ian Mckellen,Hugh Jackman,Michael Fassbender, James McAvoy ve Jennifer Lawrence bulunmakta.

 

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Devamını oku:
Marvel’den Dev Açıklama Hakkında Açıklama!

Ben tüm bu marketin hypelarını “vay be adamlar neler yapıyor” şeklinde hayranlıkla izleyenlerden biriydim. Fakat...

GPoD 53: DC Rebirth

Selam gençler! Söz verdiğimiz ve şurada girizgâhını yaptığımız üzere DC Rebirth konulu GPoD ile karşınızdayız. Elimizden...

Kapat