Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman]THE MACHINE

geekstra_the_machine_01

The Machine bir İngiliz gerilim-bilim kurgu filmi. Büyük bütçeli bir Holivut yapımı olmadığı için radarlarımıza takılmamıştı maalesef ama aşağıda sizin de izleyeceğiniz 5 dakikalık görüntü beni bir hayli cezbetti doğrusu.

Film gelecekte yaşanan bir soğuk savaş döneminde geçiyor. Britanya geçmiş günlerinin ihtişamını mumla arar durumda. Vincent McCarthy savaşta yaralanan askerlere beyin fonksiyonlarını geri kazandırmak için çabalayan bir bilim adamıdır. Askeri rehabilitasyon araştırmaları sırasında başına gelen bir olaydan sonra araştırmasını yapay zeka gelişimine odaklar. Ava adlı bir başka bilimadamıyla birlikte Makine adını verdikleri düşünebilen bir sibernetik asker yartırlar. Fakat McCarthy’nin bu projeden kişisel bir beklentisi de vardır. Kızını kurtarmak.

Filmde Arrow dizisinden tanıdığımız Caity Lotz’un yanısıra Toby Stephens ve Sam Hazeldine gibi isimler de yer alıyor. Filmi Caradog W. James yazdı ve yönetti.

Film İngilterede 21 Mart’ta vizyona girecek ve büyük ihtimal Türkiye’de gösterilmeyecek fakat 31 Martta BluRay’i çıkacak olan film bizlere çeşitli yollardan kendini izletecektir diye tahmin ediyorum.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Fragman] Arrow Sezon 3 Sneak Peak!

Arrow sezon 3 başlangıcına 3 gün kaldı (8 Ekim)! Serinin dönüş hazırlıkları hızla devam ediyor ve CW...

DOLL MAN

Doll Man ismiyle bu karakteri bilmiyor olmamız pek şaşırtıcı değil sanırım. Belki kendi cehaletimin reklamını...

Kapat