• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right [Fragman]THE MACHINE

FİLM

[Fragman]THE MACHINE

R.ist.T.O. 8 Mart 2014


Background
share close

geekstra_the_machine_01

The Machine bir İngiliz gerilim-bilim kurgu filmi. Büyük bütçeli bir Holivut yapımı olmadığı için radarlarımıza takılmamıştı maalesef ama aşağıda sizin de izleyeceğiniz 5 dakikalık görüntü beni bir hayli cezbetti doğrusu.

Film gelecekte yaşanan bir soğuk savaş döneminde geçiyor. Britanya geçmiş günlerinin ihtişamını mumla arar durumda. Vincent McCarthy savaşta yaralanan askerlere beyin fonksiyonlarını geri kazandırmak için çabalayan bir bilim adamıdır. Askeri rehabilitasyon araştırmaları sırasında başına gelen bir olaydan sonra araştırmasını yapay zeka gelişimine odaklar. Ava adlı bir başka bilimadamıyla birlikte Makine adını verdikleri düşünebilen bir sibernetik asker yartırlar. Fakat McCarthy’nin bu projeden kişisel bir beklentisi de vardır. Kızını kurtarmak.

Filmde Arrow dizisinden tanıdığımız Caity Lotz’un yanısıra Toby Stephens ve Sam Hazeldine gibi isimler de yer alıyor. Filmi Caradog W. James yazdı ve yönetti.

Film İngilterede 21 Mart’ta vizyona girecek ve büyük ihtimal Türkiye’de gösterilmeyecek fakat 31 Martta BluRay’i çıkacak olan film bizlere çeşitli yollardan kendini izletecektir diye tahmin ediyorum.

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.