Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Gambit ve Nightcrawler Apocalypse’de!

Gambit ve Nightcrawler X-Men ailesinin en sevilen karakterlerinden olabilir. Yani en azından benim için öyle. Gambit – Wolverine – Bishop dinamiğini ve Kitty – Colossus – Nightcrawler dinamiğini çok seviyordum. Hele hele X-Men ile X-Men animasyonu ile tanışmış olanlar için Gambit çok daha önemli bir karakter olsa gerek.

geekstra_gambit_nightcrawler_02

Nightcrawler’ı X2’de görme fırsatımız olmuştu 3. Filmde niye kullanılmadığı konusunda hiçbir fikrim yok ama eğer karakterin orijinine sadık kalacaklarsa; X-Men First Class filminde babası Azazel tanıtıldı ve annesinin Mistique olduğu bilindiğine göre 80’lerde geçecek olan X-Men Apocalypse’de genç bir Nightcrawler görmemiz söz konusu olabilir.

geekstra_gambit_nightcrawler_03

Days of Future Past ve Apocalypse yönetmeni Bryan Singer’da Cine Premiere’e verdiği röportajda buna benzer bir şeyler söylemiş.

“Apocalypse’de Gambit ve genç bir Nightcrawler karakterleri olsun istiyorum. Aslında Days of Future Past’e Nightcrawler’ı dahil etmek gibi bir planım vardı ve hatta onun için bir sahne bile yazdım ama sanki çok fazla mutant tarihi zorluyormuşum gibi geldi”

X-Men yapımcısı Kauren Shuler Donner’ın tekil bir Gambit filmi yapmak istediğini ve Gambit’i Channing Tatum’un oynamasını istediğini biliyoruz. Belki Apocalypse’den Gambit’e bir yol açılır? X-Men Apocalypse 26 Mayıs 2016’da vizyona girecek.

 

 

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.


Comments to Gambit ve Nightcrawler Apocalypse’de!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[İnceleme] X-Men Apocalypse – 2016’nın En İyisi

Herkese merhabalar. Yazıyı yazmak için filmin üzerinden bir kaç gün geçmesini bekledim. Acaba o ilk...

MAN OF STEEL 2 [FAN MADE]

Tamam Ben Affleck'in Batman rolüne seçilmesi ile ilgili bol bol konuştuk daha da konuşacağız biliyorum....

Kapat