• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right PODCAST
  • keyboard_arrow_right Geek Bakışı 20: Malefiz

FİLM

Geek Bakışı 20: Malefiz

Geekstra 28 Mayıs 2014


Background
share close

Selam gençler!

Bu hafta Geek Bakışı’nda Saygın ve R.ist.T.O. ikilisi olarak Malefiz basın gösterimindeydik. Ne alaka demeyin seviyoruz Disney filmlerini tabii Angelina Jolie ablamızı da 🙂

Film aslında düz bir çocuk filmi beklediğimiz “kötü büyücü” Angelina performansları beklediğim kadar tatmin edici ama daha fazlasını görmek isterdim açıkçası… 3D’si gözlüklerden ve bir önceki gece sabahlamamdan olsa gerek şiddetli bir migrene yol açtı bende.

Kanımca filmi 2D olarak izlemekte fayda var çünkü 3D için kullanılan polarize gözlükler filmin canlı renklerini gereğinden fazla öldürdüğü kanısındayım. Neyse uzunlafın kısası film çıkışında yaptığımız muhabbeti dinleyin!

geekstra_malefiz_14

Bu arada bilindik bir hikaye ve çok da önemli olduğunu düşünmediğimiz plot twistleri olduğundan spoiler denecek pek birşey olmadığını düşündük ve ağızımıza geleni söyledik. Eğer spoil olmasın diyorsanız filmi izledikten sonra podcasti dinlemeniz tavsiye edilir.

geekstra_malefiz_01

Ana sayfadaki ve veya aşağıdaki playerdan podcast’i indirmek ya da sayfadan direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

  • cover play_arrow

    Geek Bakışı 20: Malefiz
    Geekstra

ve iTunes linki: GPoD

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.