Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Geek Bakışı 20: Malefiz

Selam gençler!

Bu hafta Geek Bakışı’nda Saygın ve R.ist.T.O. ikilisi olarak Malefiz basın gösterimindeydik. Ne alaka demeyin seviyoruz Disney filmlerini tabii Angelina Jolie ablamızı da 🙂

Film aslında düz bir çocuk filmi beklediğimiz “kötü büyücü” Angelina performansları beklediğim kadar tatmin edici ama daha fazlasını görmek isterdim açıkçası… 3D’si gözlüklerden ve bir önceki gece sabahlamamdan olsa gerek şiddetli bir migrene yol açtı bende.

Kanımca filmi 2D olarak izlemekte fayda var çünkü 3D için kullanılan polarize gözlükler filmin canlı renklerini gereğinden fazla öldürdüğü kanısındayım. Neyse uzunlafın kısası film çıkışında yaptığımız muhabbeti dinleyin!

geekstra_malefiz_14

Bu arada bilindik bir hikaye ve çok da önemli olduğunu düşünmediğimiz plot twistleri olduğundan spoiler denecek pek birşey olmadığını düşündük ve ağızımıza geleni söyledik. Eğer spoil olmasın diyorsanız filmi izledikten sonra podcasti dinlemeniz tavsiye edilir.

geekstra_malefiz_01

Ana sayfadaki ve veya aşağıdaki playerdan podcast’i indirmek ya da sayfadan direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

ve iTunes linki: GPoD


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
UNCHARTED’IN YAZARI STAR WARS PROJESİNE DAHİL OLDU!

Naughty Dog'un başarılı serisi Uncharted oyunlarının yazarlığını ve kreatif direktörlüğünü yapmış olan Amy Hennig, twitterdan...

Avengers 2 Dedikoduları!

Antman dedikoduları ile birlikte Avengers: Age of Ultron dedikoduları da internette ses getiren konular arasında....

Kapat