• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right PODCAST
  • keyboard_arrow_right Geek Bakışı 26: The Maze Runner

FİLM

Geek Bakışı 26: The Maze Runner

Geekstra 18 Eylül 2014


Background
share close

Selam Gençler!

Geek Bakışının bu bölümünde sevgili Kafkaesk ile birlikte basın gösterimine gitme fırsatı bulduğumuz Maze Runner filmini konuşuyor olacağız.

Eski köye yeni adet gibi olmasa da bu sefer Lucy’de başaramadığımız “filme b*k atmadan eleştirmek” konseptini yeniden denemeye karar verdik. Israrla tekrar ediyoruz ama biz filmleri eleştirirken biraz sert değerlendirmeler yapıyor olabiliriz ama bunlar hep sevgimizden J. Bir filmi bize sunduğu 10 şeyden 2 sini sevdiğimiz için beğene bildiğimiz gibi, sevmediğimiz diğer 8 şey yüzünden de eleştirebiliyoruz. Evet bir filmi beğenmek için 10 üzerinden 6 ve üstü puan alması gerekmiyor.

Neyse The Maze Runner filmini özellikle güzel bir ses sistemi olan bir sinemada izlemenizi tavsiye edip, podcastimizile sizi baş başa bırakalım.

geekstra_maze-runner_06

Ana sayfadaki ve veya aşağıdaki playerdan podcast’i indirmek ya da sayfadan direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

 

  • cover play_arrow

    Geek Bakışı 26: The Maze Runner
    Geekstra

ve iTunes linki: GPoD

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.