Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Geek Bakışı 26: The Maze Runner

Selam Gençler!

Geek Bakışının bu bölümünde sevgili Kafkaesk ile birlikte basın gösterimine gitme fırsatı bulduğumuz Maze Runner filmini konuşuyor olacağız.

Eski köye yeni adet gibi olmasa da bu sefer Lucy’de başaramadığımız “filme b*k atmadan eleştirmek” konseptini yeniden denemeye karar verdik. Israrla tekrar ediyoruz ama biz filmleri eleştirirken biraz sert değerlendirmeler yapıyor olabiliriz ama bunlar hep sevgimizden J. Bir filmi bize sunduğu 10 şeyden 2 sini sevdiğimiz için beğene bildiğimiz gibi, sevmediğimiz diğer 8 şey yüzünden de eleştirebiliyoruz. Evet bir filmi beğenmek için 10 üzerinden 6 ve üstü puan alması gerekmiyor.

Neyse The Maze Runner filmini özellikle güzel bir ses sistemi olan bir sinemada izlemenizi tavsiye edip, podcastimizile sizi baş başa bırakalım.

geekstra_maze-runner_06

Ana sayfadaki ve veya aşağıdaki playerdan podcast’i indirmek ya da sayfadan direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

 

ve iTunes linki: GPoD


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Beklenen X-Men Apocalypse Fragmanı Yayınlandı

Dün filmin hareketli posterini sizinle paylaşmış ve fragmanın bugün yayınlanacağını söylemiştik. Ve fragman geldi! https://www.youtube.com/watch?v=COvnHv42T-A

Graffiti Wars

Bir graffiti sanatçısı ve çevre temizlik çalışanı arasındaki bir yıl süren mücadelesi ile karşınızdayım. Londra'da...

Kapat