• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right MARVEL
  • keyboard_arrow_right Guardians of the Galaxy Türkçe Afiş ve Fragmanlar

FİLM

Guardians of the Galaxy Türkçe Afiş ve Fragmanlar

kafkaesk 18 Haziran 2014


Background
share close

1 Ağustos 2014’de vizyona girecek olan Galaksinin Koruyucuları (Guardians of the Galaxy) filminin yeni türkçe afiş, ve fragmanları yayınlandı. Türkçe altyazılı ve türkçe dublajlı fragmanları hemen aşağıda bulacaksınız.

Yapımcı:Kevin Feige

Baş Yapımcılar: Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Jeremy Latcham, Alan Fine, Stan Lee, Nik Korda

Yazar: James Gunn

Yönetmen: James Gunn

Oyuncular:Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel (Groot’un seslendirmesi), Bradley Cooper (Rocket’ın seslendirmesi), Lee Pace, Michael Rooker, Karen Gillan, Djimon Hounsou, John C. Reilly, Glenn Close (Commander Rael rolünde) ve Benicio Del Toro (The Collector rolünde)

Iron Man, Thor, Kaptan Amerika ve Yenilmezler gibi hasılat rekorları kıran film serilerini sunan Marvel’dan yepyeni bir ekip geliyor: Galaksinin Koruyucuları…. Aksiyon dolu epik bir uzay macerası olan “Galaksinin Koruyucuları” izleyicileri maceraperest Peter Quill’in tüm evreni tehdit eden hırslara sahip, güçlü bir kötü karakter olan Ronan’ın çok istediği esrarengiz bir gök cismini çaldıktan sonra acımasız bir ödül avının nesnesi haline geldiği bir maceraya götürüyor. İnatçı Ronan’dan kurtulmak isteyen Quill, birbiriyle hiç alakası olmayan bir dörtlüyle zorlu bir anlaşma yapmak zorunda kalır. Bu dörtlü, silah taşıyan bir rakun olan Roket, ağaca benzer bir insansı olan Groot, ölümcül ve esrarengiz Gamora ve intikam hırsına bürünmüş Drax nam-i diğer Yokedici’dir. Fakat Quill gök cisminin gerçek gücünü ve evren için taşıdığı tehdidi keşfedince galaksinin kaderini dengede tutmak için rakiplerine karşı son bir çaresiz direnişte bulunmak adına elinden geleni yapmak zorunda kalır.

 

Tagged as: .

Author

kafkaesk

Çizgi roman çevirmeni, editör, podcastçi | Unutmamak için yazıyorum. Prost!

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.