Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Harrison Ford, Blade Runner 2’ye Göz Kırptı

Blade Runner 2. Ahh ah. Bizim jenerasyonu etkileyen en önemli filmlerinden biri Blade Runner olsa gerek. Aslında Blade Runner için bir devam filmi çekilebileceği fikrinin Hollywood cephesince dikkate alınacağını sanmazdım. Lakin devir değişti ve Hollywood pazarı döndürmek için arşivleri değerlendirmekten çekinmez hale geldi. Bir çok yeniden çekim ile karşı karşıya olduğumuz şu dönemde, Ridley Scott yönetiminde yeni bir Blade Runner filmi neden olmasın değil mi?

En azından kült olan ilk filmi yeniden çekmeye kalkışmak yerine bir devam filmi çekmek için çalışıyorlar. Buna da şükür!

Peki ilk filmin başrol oyuncusu Harrison Ford, hazırlıkları devam eden Blade Runner 2 için ne düşünüyor?

harrisonreddit

Reddit üzerinde Harrison Ford ile yapılan “Ask Me Anything” etkinliği sırasında Ridley Scott yönetmenliğinde bir devam filminde rol alma konusu açılınca Ford şöyle bir cevap vermiş;

“Blade Runner için yazılacak senaryoyu görmek için bayağı meraklı ve heyecanlıyım. Eğer gerçekten bir tane daha Blade Runner filmi yapmak için bana  imkan sunulursa ve iyi bir senaryo söz konusuysa, Ridley Scott ile tekrar çalışyı çok isterim. Kendisi çok yetenekli ve tutkulu bir film yapımcısı. Ve karaktere yeniden dönmek de benim için ilgi çekici olacaktır.”

harrisonford2

Harrison Ford’un gerek Indiana Jones serisi gerek yeni çekilecek Star Wars filmleri ile eski ve popüler karakterlerine geri dönüş anlamında patlama yaşadığı bir dönemde Blade Runner 2 için de olumlu sinyaller verdiğini görmek sevindirici. Bakalım gelişmeler ne gösterecek. Harrison Ford artık yaşını başını almış olsa da Blade Runner devam filminde kendisini görmeyi isterim.

Yine de Ridley Scott Blade Runner devamı ile uğraşacağına Prometheus’un devamına çalışsın be!

Hadin


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Liste] Geekler İçin En İyi Star Wars Yılbaşı Hediyeleri

Benim gibi her sene geek arkadaşınıza yıl başında ne alacağınız konusunda kararsız kalanlardan mısınız? O...

I-THOR

Thor # 601 Haziran 2009 - Marko Djurdjevic Thor'un kaskındaki kanatlar ne işe yarıyor hiç merak...

Kapat