• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Harrison Ford, Blade Runner 2’ye Göz Kırptı

FİLM

Harrison Ford, Blade Runner 2’ye Göz Kırptı

ExOblivione 16 Nisan 2014


Background

Blade Runner 2. Ahh ah. Bizim jenerasyonu etkileyen en önemli filmlerinden biri Blade Runner olsa gerek. Aslında Blade Runner için bir devam filmi çekilebileceği fikrinin Hollywood cephesince dikkate alınacağını sanmazdım. Lakin devir değişti ve Hollywood pazarı döndürmek için arşivleri değerlendirmekten çekinmez hale geldi. Bir çok yeniden çekim ile karşı karşıya olduğumuz şu dönemde, Ridley Scott yönetiminde yeni bir Blade Runner filmi neden olmasın değil mi?

En azından kült olan ilk filmi yeniden çekmeye kalkışmak yerine bir devam filmi çekmek için çalışıyorlar. Buna da şükür!

Peki ilk filmin başrol oyuncusu Harrison Ford, hazırlıkları devam eden Blade Runner 2 için ne düşünüyor?

harrisonreddit

Reddit üzerinde Harrison Ford ile yapılan “Ask Me Anything” etkinliği sırasında Ridley Scott yönetmenliğinde bir devam filminde rol alma konusu açılınca Ford şöyle bir cevap vermiş;

“Blade Runner için yazılacak senaryoyu görmek için bayağı meraklı ve heyecanlıyım. Eğer gerçekten bir tane daha Blade Runner filmi yapmak için bana  imkan sunulursa ve iyi bir senaryo söz konusuysa, Ridley Scott ile tekrar çalışyı çok isterim. Kendisi çok yetenekli ve tutkulu bir film yapımcısı. Ve karaktere yeniden dönmek de benim için ilgi çekici olacaktır.”

harrisonford2

Harrison Ford’un gerek Indiana Jones serisi gerek yeni çekilecek Star Wars filmleri ile eski ve popüler karakterlerine geri dönüş anlamında patlama yaşadığı bir dönemde Blade Runner 2 için de olumlu sinyaller verdiğini görmek sevindirici. Bakalım gelişmeler ne gösterecek. Harrison Ford artık yaşını başını almış olsa da Blade Runner devam filminde kendisini görmeyi isterim.

Yine de Ridley Scott Blade Runner devamı ile uğraşacağına Prometheus’un devamına çalışsın be!

Hadin

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Devamını oku:
Charlize Theron ile Fast & Furiosa!

Charlize Theron’un Fast & Furious 8 filminin ana kötüsü rolü için Universal ile görüşme halinde...

Humble Image Bundle!

Humble Image Bundle’dan haberdar mısınız? Biliyorum ki aramızdaki sağlam çizgi roman geeklerinin çoktan haberi olmuştur...

Kapat