Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Hawkeye Avengers 2 ‘de daha önemli olacak

Son zamanlarda Captain America Winter Soldier hypı nedeniyle sürekli olarak Captain America’nın Shield’ın ve Blackwidow’un Avengers 2 ‘deki rolü ve önemi üzerine yazılıyor çiziliyor ama kimse Hawkeye’ı önemsemiyor gibi.

Robert Downey Jr. Vareity’ye verdiği röportajda aslında durumun pek de öyle olmadığını söyledi. Avengers filminde filmin çoğunu Loki’nin kontrolü altında geçiren Hawkeye’ın çok da etkin bir karakter olmadığı yönünde görüşler vardı.

“Avengers Age of Ultron çok büyük bir devam filmi. Senaryosu yoğun ve çok akıllıca yazılmış. Jeremy’nin karakteri konu ile çok yakından ilişkili. Film konusunda çok heyecanlıyım”

Celebrity Sightings

Daha önce Avengers Age of Ultron set görüntülerini paylaşmıştık sizinle (ahanda link). O görüntülerde de göründüğü üzere Hawkeye ve yeni karakterler olan Scarlet Witch ve Quicksilver’ı görebiliyoruz.

RDJ fanların aklını kurcalamaya devam eden büyük bir soruyu da cevapladı. Marvel sinematik evreni daha ne kadar devam edebilir?

“mevcut kadronun yaşına bakmak en mantıklısı olur sanırım. Sonuçta er veya geç taze kan lazım olacaktır. Ben kendimi bu yaş listesinin en tepesinde görüyorum. Şu anki durum aslında eski stüdyo sisteminde sözleşmeli oyuncu olmaya çok benziyor. Fakat elinde sonunda bu ürün daha çok gençler için üretiliyor ve onlar tarafından tüketiliyor.”

RDJ’in Avengers 2 ve 3 için sözleşme imzaladı ama devamının gelip gelmeyeceği şüpheli. Marvel Studios’un da Marvel sinematik evreni için Avengers’ın sürekli değişen kadrosundan faydalanacağı sanılıyor.

 

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
NBC 2016-2017 Sonbahar Dizi Listesi

Bir çok kanal 2016-2017 sonbahar yayın akışlarını duyurdu, biz de Geekstra olarak ABD’nin büyük kanallarından...

JOFFREY’İ TOKATLAYIN, RAHATLAYIN

Heyecanla beklediğimiz Game of Thrones'un 4. sezon ilk bölümü 6 Nisan'da yayınlandı. Ve tabi ki...

Kapat