• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right İnanılmaz Örümcek Adam 2 Şimdi 3D Blu-ray ve DVD’de!

FİLM

İnanılmaz Örümcek Adam 2 Şimdi 3D Blu-ray ve DVD’de!

ExOblivione 5 Eylül 2014


Background
share close

Şahsen Örümcek Adam’ı her zaman sevmişimdir. Lakin Sam Raimi’nin yönetmenliğini yaptığı o ilk seriyi hiç bir zaman sevemedim. Neden derseniz, Toby Maguire’ın Peter Parker’ı tam bir salak gibi yansıtması ve Sam Raimi’ninde buna izin vermesi. Her ne kadar Willem Dafoe’nun Green Goblin performasını oldukça beğensemde, şu  Toby’nin eblek yüzü beni bu ilk üçlemeden uzaklaştırmıştır.

Tobey_Maguire1
Eblek!

Neyse ki artık Andrew Garfield var! Hakettiğimiz Peter Parker olarak gerçekten çok iyi bir iş çıkartıyor kendisi. Her ne kadar İnanılmaz Örümcek Adam’ın ilk filmi bazı noktalarda (karakterin doğuş hikayesini tekrar anlatmak gibi) artık yeter dedirten bir yoldan gitse de, hikayeyi az buçuk değiştirmesi ( Peter Parker’ın babasının gizemi vs) ve Andrew Garfield’ın süper Peter Parker/ÖrümcekAdam uyumu filmi sevgiyle kucaklamamızı sağlamıştı.

geekstra_amazing_spiderman_2_f2_01
Toby’de kimmiş! Örümcek Adam benim!

Serinin ikinci filmi, ilkinin üzerine olumlu gelişmelerle karşımıza geldi. Sinemada izlediğime sevindiğim filmlerden biri olan İnanılmaz Örümcek Adam 2, hem derinleşen hikayesi hem de  görsel ve işitsel olarak tam bir şölen sunmuştu. Bu nedenle Blu-ray’ini özellikle de 3D Blu-ray çıkışını heyecanla bekliyordum.

Örümcek adam severler,işte o bekleyiş sona eriyor! İnanılmaz Örümcek Adam 2 sonunda 3D Blu-ray + 2D Blu-ray Kombo ve DVD formatlarında raflardaki yerini aldı.

ASM2_mailer_send
Ooo alırım bi dal!

Birfilm tarafından satışa sunulan İnanılmaz Örümcek Adam 2 yanı sıra eski üçlemeyi ve İnanılmaz Örümcek Adam 1’i raflarda bulmanız mümkün.

Koleksiyoncular içinde güzel haberlerimiz var.

Birfilm, yurtdışında sınırlı adetlerde sunulan özel figürlü 3D Bluray+2D Bluray koleksiyon setini de ülkemizde satışa çıkarmış durumda. D&R’a özel satışa çıkan bu seti şuradan tıklayarak alabilirsiniz.

ASM 2 Figthing figurine
Koleksiyonculara kıps!

Bu koleksiyon setinde yer alanlar:

• KOLEKSİYONER FİGÜR
• THE AMAZING SPIDER MAN 2: 2 DİSKLİ SET
Blu Ray 3D+Blu Ray

Peki İnanılmaz Örümcek Adam 2 Blu-ray’i ne gibi ekstra içeriklerle geliyor?

  • Yönetmen Marc Webb’in sesli yorumları ile birlikte 9 adet ek silinmiş sahne “Peter babası ile tanışıyor” sahnesi dahil.
  • Kahramanlığın Bedeli: Amazing Spider Man 2’nin 100 dakikayı aşan yapım aşaması
  • Yönetmenlerden Sesli Yorumlar
  • Sesli yorumları ile birlikte 4 silinmiş Sahne
  • Alicia Keys’ten ‘’It’s On Again’’ Müzik klibi

Görebileceğiniz üzere oldukça güzel bir içerik sunulmuş. Daha detaylı bir Blu-ray incelemeye önümüzdeki haftanın Geek Bakışı’nda yer vereceğiz.

Ayrıca yine önümüzdeki hafta Birfilm’in katkıları ile İnanılmaz Örümcek Adam 2 DVD yarışmamız olacak.

Takipte kalın!

Hadin

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.