Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

İnanılmaz Örümcek Adam 2 Vizyona Giriyor

Bildiğiniz üzere ülkemizde İNANILMAZ ÖRÜMCEK ADAM 2 adı ile The Amazing Spiderman 2 bu Cuma yani 25 Nisan’da vizyona girecek!

Kafkaesk, Saygın ve R.ist.T.O. yine bir ön gösterim podcastiyle yarın sizlerlerle olacak.

Tamamen reboot edilen bu serinin ikinci filmi bakalım Örümcek Adam severlerin beklentisini karşılayabilecek mi göreceğiz. Umarız karşılar. Zira yeni bir rebootu bünyem kaldıracak değil Örümcek Adam konusunda. Ayrıca Andrew Garfield’ı Peter Parker olarak ilk filmden benimsedim ben.

Kafamı tek kurcalayan filmde 3 tane kötü karakterin olması. Bir örümcek adam filminde aynı anda 3 kötü karakter olduğunda ortaya çıkan sonucu önceki 3lemenin son filmine bakarak görebiliyoruz.

Bu arada şimdi farkettim. Yahu biz ne zaman bir süper kahraman filmine “ne olur s*çmasın ne olur s*çmasın” demeden gönül rahatlığı ile gidebileceğiz ya!

Neyse bu filmi Sinister Six filmi ve Venom’a bağlayacaklarına göre umarım Sony bir “Örümcek Adam Evreni” yaratma konusunda başarılı olur.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
OLASI ZOMBİ FELAKETİNDE SİZİN ÖMRÜNÜZ KAÇ GÜN?

Geyik ortamlarının vazgeçilmez konularından biridir "Olm yarın zombi felaketine uyansak ne yaparız la!". Gerçekten ne...

GPoD 48: Batman v Superman Adaletin Şafağı

Selam Gençler! Bu bölümde Batman v Superman için düzenlenen basın gösterimini ve elbette DEV SPOILER vererek filmin...

Kapat