Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

J.J. Abrams’dan Mektup Var!

Amanın! Gelen haberlere göre J.J. abi Star Wars Ep VII’in çekimlerini bitirmiş. Bunun için yapılan kutlama partisinde verilen bir mektup tabi ki hemen internet ortamlarına düşmüş.

Slashfilm.com‘da yayınlanan mektupta J.J. Abrams, Kathleen Kennedy ve Bryan Burke tüm ekip ve oyunculara teşekkürlerini iletiyorlar.

Ahanda o mektup! (bizim gazetelerin tık çekme başlıkları gibi oldu)

sw7letter

İmzalamışlar bir de. İyi para eder bu ebayde.

To the Extraordinary Cast and Crew of Episode VII:

It is a true honor and absolute joy to come to set every day and work alongside each of you. Your professionalism, passion, and patience is more deeply appreciated than we could ever express. From the deserts of Abu Dhabi, to the Forest of Dean, to the stages of Pinewood, you have risen to every challenge and been as wonderfully kind as you are brilliantly talented. Our ambition here is large, of course, and it must be: we are here to make a film that entertains millions of people, of all ages, for generations. To create an experience people will cherish watching as much as we will cherish having made it, together. How lovely it would be if you had, in addition to your name on the screen, some actual, real, tangible proof that you were part of it! Here, then, is that proof. Wear it well, wear it healthily, wear it proudly. But, mostly, thank you.

With love,
J.J. Abrams, Kathleen Kennedy, Bryan Burke

Özetle diyor ki beraber çok çalıştık, çok ter döktük. Sizler gibi yetenekli ve mücadeleden kaçmayan harika bir ekiple çalışmak büyük keyif ve onurdu. Her yaştan ve jenerasyondan milyonlarca insanı ilgilendiren bir film yapıyoruz. Onlar filmi seyrederken bizlerin çekerken birlikte aldığı keyfi alacaklar. İşte bu işin bir parçası olduğunuzu kanıtlamak için – ekranda yazan isminiz yanında- somut bir şey! Keyifle, gururla ve sağlıkla giyin. Fakat herşeyden önce teşekkürler.

Filmin çekimleri bitti belki ama bizler sinemada izleyebilmek için 18 Aralık 2015’i bekleyeceğiz. Pff daha çok var be!

Hadin


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Red Bull Son Şampiyon Finali

Türkiye’nin en iyi DOTA 2 oyuncularını buluşturan Red Bull Son Şampiyon turnuvası için geri sayım...

Deadpool Filmi Mi Yapılıyor?

Bu gün internet ortamlarına, yıllardır “yapılacak”, “yo hayır yapılmayacak” tartışmalarının merkezindeki bir film evet, Deadpool...

Kapat