• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Johnny Depp Houdini Olabilir!

FİLM

Johnny Depp Houdini Olabilir!

R.ist.T.O. 29 Mayıs 2014


Background
share close

Yıllardır HollyWood ünlü sihirbaz ve kaçış sanatçısı Harry Houdini’nin hikayesini beyaz ekrana taşıma çabasında ve belki yakında bu çabaları meyve verecek gibi görünüyor.

Lionsgate/Summit ikilisi de The Secret Life of Houdini filmi için Johnny Deep ile görüşmelere başladığını duyurdu.

2009’da Summit William Kalush ve Larry Sloman’ın kitap haklarını satın almasıyla başladı her şey. Kitap Houdini’nin aslında sihirbazlık dışında bir gizli ajan olduğu ve Britanya istihbaratının yanı sıra ABD Gizli Servisi ve benzeri örgütlerle yakından çalıştığı konusunu ele alıyor.

geekstra_houdini_02

Noah Oppenheim tarafından sinemaya uyarlanan hikayede Houdini’nin bir gizli ajandan çok Indiana Jones vari bir karakter olarak resmedildiği söyleniyor. Dünyayı gezerek occult objeler toplayan “gerçek” bir büyücü olarak resmedilecek sanırım.

Johnny Depp’in rolü kabul edip etmeyeceği henüz bilinmiyor. Zira oyuncunun programı da bir hayli dolu gibi duruyor. Şuan Black Mass filminin çekimleri devam ediyor ve sonrasında Depp Alice in Wonderland: Through the Looking Glass için yeniden Mad Hatter rolüne bürünecek. Tabii Disney’in bir 5. Pirates of the Caribbean filmi çekmek istediği de biliniyor.

Houdini filmi yalnızca Lionsgate/Summit’in projeleri arasında bulunmuyor. Sony’nin de bir Houdini filmi üzerinde çalıştığı söyleniyor ve bu da bir biyografi olmayacak. Lovecraftımsı bir hikaye olacağı söylenen Sony versiyonunu Max Landis yazıyor.

Genel olarak illüzyonist, büyücü konseptli filmleri çok severim umarım çok da absürt olmayan bir Houdini filmi izlemek nasip olur yakın bir zamanda.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.