Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Johnny Depp Houdini Olabilir!

Yıllardır HollyWood ünlü sihirbaz ve kaçış sanatçısı Harry Houdini’nin hikayesini beyaz ekrana taşıma çabasında ve belki yakında bu çabaları meyve verecek gibi görünüyor.

Lionsgate/Summit ikilisi de The Secret Life of Houdini filmi için Johnny Deep ile görüşmelere başladığını duyurdu.

2009’da Summit William Kalush ve Larry Sloman’ın kitap haklarını satın almasıyla başladı her şey. Kitap Houdini’nin aslında sihirbazlık dışında bir gizli ajan olduğu ve Britanya istihbaratının yanı sıra ABD Gizli Servisi ve benzeri örgütlerle yakından çalıştığı konusunu ele alıyor.

geekstra_houdini_02

Noah Oppenheim tarafından sinemaya uyarlanan hikayede Houdini’nin bir gizli ajandan çok Indiana Jones vari bir karakter olarak resmedildiği söyleniyor. Dünyayı gezerek occult objeler toplayan “gerçek” bir büyücü olarak resmedilecek sanırım.

Johnny Depp’in rolü kabul edip etmeyeceği henüz bilinmiyor. Zira oyuncunun programı da bir hayli dolu gibi duruyor. Şuan Black Mass filminin çekimleri devam ediyor ve sonrasında Depp Alice in Wonderland: Through the Looking Glass için yeniden Mad Hatter rolüne bürünecek. Tabii Disney’in bir 5. Pirates of the Caribbean filmi çekmek istediği de biliniyor.

Houdini filmi yalnızca Lionsgate/Summit’in projeleri arasında bulunmuyor. Sony’nin de bir Houdini filmi üzerinde çalıştığı söyleniyor ve bu da bir biyografi olmayacak. Lovecraftımsı bir hikaye olacağı söylenen Sony versiyonunu Max Landis yazıyor.

Genel olarak illüzyonist, büyücü konseptli filmleri çok severim umarım çok da absürt olmayan bir Houdini filmi izlemek nasip olur yakın bir zamanda.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Fragman] Justice League !

DC'nin film cephesinde işler pek de iyi gitmedi. Şu ana kadar evrene dahil üç filmde...

OSCAR TAHMİNLERİ İKİ

Ben bu seneki Oscar adayı filmleri pek takip etmedim. O yüzden g*tümden sallayarak bir liste...

Kapat