Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Johnny Depp Yoga Hosers’da!

Kevin Smith dayımızın yine bir podcast çıkışlı filmi olan Yoga Hosers’un kadrosuna Johnny Depp de katildi!

Bir “Aksiyon Macera / Çizgi Roman” filmi olarak tanımlanan Yoga Hosers Kevin Smith tarafından yazıldı ve yönetilecek. Başrollerde Johnny Depp’in kızı Lily-Rose Depp ve Kevin dayımızın kızı Harley Quinn Smith’in olacağı filmin konusu söyle:

15 yaşında, yoga delisi Colleen Collett (Lily-Rose Depp) ve Colleen McKenzie (Harley Quinn Smith) okul sonrası Eh-2-Zed adlı bir dükkânda çalışmaktadırlar. Üst sınıfların düzenlediği bir partiye davet edilen kızlara Kanada’nın derinliklerinden yeryüzüne çıkan antik bir kotu engel olmaya çalışır. Kızlar Montrealli adam avcısı Guy Lapointe (Johnny Depp) ile güçlerini birleştirerek bu kötüyü alt etmeye çalışacaklardır.

Kevin Smith filmle ilgili şöyle dedi

“İnsanlar bana çizgi roman uyarlaması olan bir film çekmeyi düşünmediğimi sorup dururlar. Yoga Hosers benim çizgi roman filmim. Tek farkı ise günü kurtaranın bir oğlan değil her erkeğin en büyük kâbusu olan iki 15 yaşındaki kız olması”

geekstra_yoga-hosers_03

Filmin kadrosunda baba kız Depp ailesi ve Kevin dayımızın kızı Harley Quinn Smith dışında Tusk filminin kadrosundan da Michael Parks, Justin Long, Haley Joel Osment, Genesis Rodriguez, Ralph Garman, Jennifer Schwalbach ve Harley Morenstein gibi isimler de yer alacak.

Kevin Smith bir ara film yapımını bırakacağını ilan etmişti. Sonrasında podcast sırasında yaptığı geyiklerin film konusu olabileceğini anladığında “yalnızca benim çekmeyi göze alabileceğim filmler çekeceğim!” diyerekten yeniden film yapımı isine girişmiş.

geekstra_yoga-hosers_02

Yoga Hosers Kevin Smith’in True North üçlemesi adını verdiği Kanada’da gecen filmler serisinin ikincisi olacak.

Serinin ilk filmi yapımı tamamlanmış olan Tusk filmi.

Kevin Smith’in filmlerini genelde çok severim (Cop Out dışında) ve bu True North üçlemesini de çok merak ettiğimi belirtmeliyim.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımız’a da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Spidey Setinden Yeni Görüntüler

Evet yine bir sahne arkası videosu ve yine görsel efektsiz bir sahne daha. Oyuncuların işi...

GPoD XL 13: Nasıl Yapıyorduk Bu Podcast Olayını?

Selam Gençler! Sitemizin bakım çalışmaları sonra sizinle paylaşacağımız ilk podcast’i eminim iple çekmişsinizdir. Konuyu uzatmadan...

Kapat