• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right MARVEL
  • keyboard_arrow_right Jon Favreau, Iron Man 4 için RDJ Diyor!

FİLM

Jon Favreau, Iron Man 4 için RDJ Diyor!

R.ist.T.O. 14 Haziran 2014


Background
share close

geekstra_jon_ironman4_03

Eminim siz de bana hak verirsiniz ki Marvel Studios’un kurduğu imparatorluğun temelinde Jon Favreau ve Robert Downey Jr.’ın Iron Man filmleri var.

Hatta Robert Downey Jr.’ın kariyerindeki ikinci sıçrayışın, en büyük destekçisi Jon Fraveau sayesinde olduğu söylenebilir. Jon’un tüm baskılara rağman Tony Stark için Robert Downey Jr.’da ısrarcı olduğu biliniyor.

Yeni filmi Chef’in tanıtımı için (ahanda link!) kameralar karşısına geçen Jon Favreau’ya Robert Downey Jr. Ve Iron Man 4 ile ilgili düşünceleri soruldu.

geekstra_jon_ironman4_01

Kısaca özet geçeyim:

“Bence insanlar Iron Man karakteri olarak Robert Downey Jr’ı görmek isteyeceklerdir. Pek çok kez bu karakteri canlandırdı ve ben tabii Iron Man filmlerine biraz ara verdiğim için böyle atıp tutabiliyorum. Fakat umarım Iron Man’i canlandırmaya devam eder. Zırhın içine girebildiği sürece bırakması için bir sebep yok.”

Çizgi roman uyarlaması film karakterlerinde, karakteriyle bütünleşebilmiş nadir oyunculardan Robert Downey Jr. (bir diğeri de Wolverine/Hugh Jackman diyebiliriz).

geekstra_jon_ironman4_02

Avengers 2 Age of Ultron ve Avengers 3 filmlerinde Iron Man olarak yine kamera karşısına geçeceğini biliyoruz ama umarım Iron Man serisi 3’te kalmaz (ve saçma sapan bir şekilde reboot olmaz ki bütünleşik Marvel evreninde bir reboot düşündüklerini sanmıyorum) ve Iron Man 4 filminde yine Robert Downey Jr’ı görme fırsatımız olur.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.