• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right MARVEL
  • keyboard_arrow_right Josh Brolin THANOS

FİLM

Josh Brolin THANOS

R.ist.T.O. 5 Haziran 2014


Background
share close

geekstra_josh_thanos_01

Guardians of the Galaxy filminin çıkışına 2 ay kaldı. Artık Hollywood film pazarlamasında kullandığı taktiklerin garip boyutlara ulaştığını düşünüyorum (bu düşünce daha yeni aklına geldiyse artık…).Yahu 2 ay sonra global olarak vizyona girecek filmin castlerinden biri yeni mi açıklanır?

Guardians of the Galaxy filminin ‘Kozmik Marvel’e bir giriş filmi olmasının yanında Avengers 1’in sonunda gördüğümüz Thanos hikayesini Avengers 2’yi teğet geçerek (Avengers 2‘ de de Thanos’un bir parmağı olacağı söyleniyor) Avengers 3’e taşıyacak bir aracı film olması yönüyle de büyük önem taşıyor. Bu da tabii Thanos’un ne kadar önemli bir karakter olduğunun bir göstergesi.

Biraz geride olsam da Marvel Now’da kozmik Marvel, Guardians of The Galaxy ve Thanos’a verilen önem bariz bir şekilde hissediliyor. Fakat Thanos’un bu kadar geç duyrulmuş olması da bir yandan Guardians of the Galaxy filminde çok da fazla görünmeyeceği izlenimini veriyor.

geekstra_josh_thanos_02

Neyse “Thanos’un sesi Josh Brolin olacak” ile özetlenebilecek bir haber için fazla laklak ettim sanırım. Son olarak umarım Avengers 1’in sonundaki Thanos yerine Marvel Now’un Thanos serisindeki Thanos tasarımını kullanırlar. Her ne kadar genel bir prensip olarak kütük gibi yapılanmış karakterleri sevmesem de (tek istisnam Hulk olabilir) Avengers 1’deki pempeye çalan mor sırıtan surat yerine biraz daha mavimtırak ve “ölüm” ile aşk yaşayan bir Thanos görmek daha güzel olur diye düşünüyorum.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.