Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Josh Brolin THANOS

geekstra_josh_thanos_01

Guardians of the Galaxy filminin çıkışına 2 ay kaldı. Artık Hollywood film pazarlamasında kullandığı taktiklerin garip boyutlara ulaştığını düşünüyorum (bu düşünce daha yeni aklına geldiyse artık…).Yahu 2 ay sonra global olarak vizyona girecek filmin castlerinden biri yeni mi açıklanır?

Guardians of the Galaxy filminin ‘Kozmik Marvel’e bir giriş filmi olmasının yanında Avengers 1’in sonunda gördüğümüz Thanos hikayesini Avengers 2’yi teğet geçerek (Avengers 2‘ de de Thanos’un bir parmağı olacağı söyleniyor) Avengers 3’e taşıyacak bir aracı film olması yönüyle de büyük önem taşıyor. Bu da tabii Thanos’un ne kadar önemli bir karakter olduğunun bir göstergesi.

Biraz geride olsam da Marvel Now’da kozmik Marvel, Guardians of The Galaxy ve Thanos’a verilen önem bariz bir şekilde hissediliyor. Fakat Thanos’un bu kadar geç duyrulmuş olması da bir yandan Guardians of the Galaxy filminde çok da fazla görünmeyeceği izlenimini veriyor.

geekstra_josh_thanos_02

Neyse “Thanos’un sesi Josh Brolin olacak” ile özetlenebilecek bir haber için fazla laklak ettim sanırım. Son olarak umarım Avengers 1’in sonundaki Thanos yerine Marvel Now’un Thanos serisindeki Thanos tasarımını kullanırlar. Her ne kadar genel bir prensip olarak kütük gibi yapılanmış karakterleri sevmesem de (tek istisnam Hulk olabilir) Avengers 1’deki pempeye çalan mor sırıtan surat yerine biraz daha mavimtırak ve “ölüm” ile aşk yaşayan bir Thanos görmek daha güzel olur diye düşünüyorum.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Fragman] Sherlock 4. Sezon Fragmanı!

1 Ocak 2017’de ekranlara gelecek Sherlock 4. sezonu ile neredeyse iki sene süren uzun bekleyiş...

[Fragman] Into The Woods

Disney’in “Into The Woods” filminin ilk fragmanı sonunda yayımlandı. Stephen Sondheim’in müzikalinden uyarlama olan filmin...

Kapat