Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Kadın Hayalet Avcıları

Ghostbusters 3 konusu birkaç yıldır konuşulan ancak bir türlü yol alınamayan bir projeye dönüştü. Her yıl yeni bir senaryo, yeni bir yönetmen haberiyle gündeme gelen proje, bir türlü hayata geçirilemedi. Bill Murray burun kıvırıyor, hazırlanan senaryolar beğenilmiyor, orijinal kadro ile anlaşmalar konusunda pürüzler çıkıp duruyordu.

Film aslen yine Ivan Reitman tarafından yönetilecekti fakat Ghostbusters 1 ve 2 filmlerinin yazar ve oyuncusu Harold Ramis’in geçtiğimiz Şubat ayındaki ölümünün ardından Reitman yönetmenlik koltuğunu bıraktığını açıkladı.

Geçtiğimiz hafta Sony, Bridesmaids ve The Heat filmlerinin yönetmeni Paul Feig ile görüşmelere başladı. Bu haberin ardından Hayalet Avcıları ekibinin tamamen kadınlardan oluşacağı yönünde yorumlar yapılmaya başlandı. Aradım taradım fakat ne Sony’den ne de henüz yönetmenliğine oturup oturmayacağı dahi netleşmemiş olan Paul Feig’dan bu yönde bir açıklama bulamadım.

ghostbuster_teaser

Yönetmenin daha önceki filmleri göz önünde bulundurularak mı yapılıyor bu “tamamen kadınlardan oluşan yeni Hayalet Avcıları ekibi” muhabbeti, yoksa Sony’nin son bir hafta içinde yapmış olduğu “baş kahramanı kadın olan süper kahraman filmleri yapacağız” açıklamasına mı dayanıyor emin değilim.

paul-feig-bridesmaids-director-ghostbusters-3-female-reboot__oPt

Aranızda bu fikre pek de sıcak bakmayanlar olduğunu/olacağını biliyorum fakat kendi adıma kadınlardan oluşacak yeni bir Hayalet Avcıları ekibi fikrini desteklediğimi söylemeliyim. Küfrederken sadece Sony’e değil bana da edin! Ama etmeye başlamadan önce gözleriniz kapayın ve Hayalet Avcısı kostümü içinde bir Emma Watson, bir Emma Stone canlandırın kafanızda. N’oldu? Bu fikre yavaş yavaş ısınmaya başladınız değil mi? Ha nedir Sandra Bullock ve yaşıtları tarafından oluşturulacak bir kadro söz konusu olursa ben de küfredenler korosundaki yerimi alırım, onu da baştan söyleyeyim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Fragman] Game of Thrones 6. Sezon Final Fragmanı ve 9. Bölüm Videoları.

Baştan söyleyelim, eğer Game of Thrones 6. Sezon 9. Bölümü izlemediyseniz, izleyin öyle gelin çünkü...

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Filmi için Scarlet Witch Görselleri

Scarlet Witch benim Marvel evrenindeki en sevdiğim karakterlerden biri. Klasik kostümü, House of M hikayesine...

Kapat