Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Ant-Man ve Doctor Strange Haberleri

Kevin Feige Antman, Doctor Strange ve Guardians’ı Konuştu

Marvel Studios başkanı Kevin Feige, Barselona’da düzenlenen CineEurope çıkışı verdiği röportajda, Marvel’in gelecek projelerinden Antman, Doctor Strange ve Guardians of the Galaxy ile ilgili kısa bir açıklama yaptı.

geekstra_kevin_01

Kısaca özet geçeyim:

Doctor Strange hakkında…

geekstra_kevin_03

“Önümüzdeki bir iki ay içinde oyuncu seçmelerine başlayacağız ve başrol oyuncusunu duyuracağız. Önümüzdeki sene ilk baharda ise çekimlere başlanacak. Strange bizim için çok ama çok önemli bir karakter. Yalnızca ilginç bir karakter çalışması olduğu için ve egotistik bir cerrahın, varlığı ile dünyayı dengeleyen bir süper güç haline gelişinin hikayesi için değil, Marvel’in şuana kadar değinilmemiş çok önemli bir parçası olan “mistik Marvel” dünyasına giriş olması açısından da önemli. Mistik Marvel büyük ve geniş bir dünya ve anlatılacak, tanıtılacak bir çok özgün karakter ve hikaye var…”

Guardians of the Galaxy hakkında…

geekstra_kevin_04

“Guardians of the Galaxy 60’lı yıllarda yaratılan karakterlerden oluşuyor. Günümüze gelene kadar 80’lerde ve 2000’lerde çeşitli reenkarnasyonlar geçirdi. Yani çok geniş bir dünyası ve hikayesi olan bir havuz. Eğer bu film başarılı olursa devamında anlatmak istediğimiz bir çok hikaye var ve nereye gitmesini istediğimize dair bir planımız da var.

“Thanos ile ilgili biraz daha fazla bilgi ediniyor olacağız. Thanos ve onun takipçileri şuanda Marvel sinematik evrenini bağlayan en büyük ağ görevi görmekteler ve her şey ilerideki Avengers filmlerinde bir araya gelecek.”

Antman hakkında…

geekstra_kevin_02

“Antman bizim için önemli bir karakter. Biliyorum insanların çok iyi bildiği bir karakter olmayabilir ve küçülüp karıncalarla konuşan bir adam pek ilginç gelmeyebilir ama Marvel için çok önemli bir karakter. Önemli bir Avengers mensubu. Marvel sinematik evrenine katmak istediğimiz çok önemli bir karakter ve Ağustos ayında Paul Rudd, Michael Douglas ve diğer oyuncularla yapabileceğimiz en iyi Antman filmini yapmaya başlayacağız.”

 

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
KAHRAMANLAR SARHOŞ OLURSA…

Ne güzel bir çağda yaşıyoruz ki böyle bir sorunun cevabını Youtube'da bulabiliyoruz. Tartışmasız bu sabah...

Lucifer Dizi Oluyor!

Bugün dizilerle başladık öyle devam edelim. Fox, Californication dizisinin yaratıcısı ve yapımcısı Tom Kapinos'a Lucifer...

Kapat