Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Londra'da Geleceğe Dönüş Müzikali

bttf_muzikal

Bob Gale ve Robert Zemeckis, Amblin, Universal Stage Productions ve yapımcı Colin Ingram ile birlikte Geleceğe Dönüş (Back to the Future) müzikalini hayata geçirmek için kolları sıvamış. Alan Silvestri müzikleri yapıyor, yönetmenliği ise Jamie Lloyd üstlenmiş.

Bob Gale’in söylediğine göre Robert Zemeckis ile birlikte yaklaşık 10 yıldır bu proje üzerinde çalışıyorlarmış. Filmin dokusuna ve ruhuna zarar vermeden böyle bir düzenleme/uyarlama nasıl yapılabilir bunun yollarını aramaktalarmış. Filmin 30. yıldönümünü perçinlemek için çalışmalara hız vermişler ve sonunda 2015 yılında Londra’da sahnelenmeye başlanacak Back to the Future: The Musical doğmuş.

Filmle ilgili üretilecek her projeye mutlulukla bakıyor. Müzikal hastası bir adam değilim ancak işin içinde Geleceğe Dönüş fikri, konsepti, bizzat kendi yaratıcıları ve filmin müzikleri (ve fazlası) olduğunu düşünecek olursanız, ortaya kötü bir şey çıkacağını sanmıyorum.

Umarım müzikal tutar ve dünya turnesinde izleme şansı yakalarız bir yerlerde.

Kaynak: BTTF.net


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Balkon Keyfi 33 – Batman’li, Force’lu, T-800’lü, Antman’li Cast

Selam Gençler (ve genç kalanlar ??)! Sonunda bir araya gelerek podcast çekme fırsatı yakaladık! Balkon...

Tusk Setinden Justin Long!

Sanırım daha önce “Tusk”dan bahsettik. Dayımız Kevin Smith’in podcasti SModCast’in bir bölümünde geyik sırasında doğan...

Kapat