Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Londra'da Geleceğe Dönüş Müzikali

bttf_muzikal

Bob Gale ve Robert Zemeckis, Amblin, Universal Stage Productions ve yapımcı Colin Ingram ile birlikte Geleceğe Dönüş (Back to the Future) müzikalini hayata geçirmek için kolları sıvamış. Alan Silvestri müzikleri yapıyor, yönetmenliği ise Jamie Lloyd üstlenmiş.

Bob Gale’in söylediğine göre Robert Zemeckis ile birlikte yaklaşık 10 yıldır bu proje üzerinde çalışıyorlarmış. Filmin dokusuna ve ruhuna zarar vermeden böyle bir düzenleme/uyarlama nasıl yapılabilir bunun yollarını aramaktalarmış. Filmin 30. yıldönümünü perçinlemek için çalışmalara hız vermişler ve sonunda 2015 yılında Londra’da sahnelenmeye başlanacak Back to the Future: The Musical doğmuş.

Filmle ilgili üretilecek her projeye mutlulukla bakıyor. Müzikal hastası bir adam değilim ancak işin içinde Geleceğe Dönüş fikri, konsepti, bizzat kendi yaratıcıları ve filmin müzikleri (ve fazlası) olduğunu düşünecek olursanız, ortaya kötü bir şey çıkacağını sanmıyorum.

Umarım müzikal tutar ve dünya turnesinde izleme şansı yakalarız bir yerlerde.

Kaynak: BTTF.net


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Fragman] Bucky Team Iron-Man’e Karşı

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminden görüntüler gelmeye devam ediyor. Filmi izleme fırsatı bulmuş ABD basınının...

Han Solo Filminde Deprem: Yönetmenler Phill Lord Ve Chris Miller Projeden Kovuldular

The Hollywood Reporter kaynaklı habere göre, Han Solo spin-off filmi yönetmensiz kalmış durumda . Konu ile...

Kapat