Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Justice League Kötüsü Braniac!

 

Latino Review’nun haberine göre gelecek Justice League filminin ana kötüsü tahmin ettiğimiz gibi Darkseid değil Brainiac olacak.

Man of Steel filminde Krypton’un detaylıca tanıtılmış olması bu tercihi mantıklı kılıyor. Ayrıca Krypton üzerinden DC evreni genişletilmeye devam edilirse uzun zamandır dizi ve filme taşımaya çalıştıkları Super Girl karakteri için de yol açılır gibi geliyor.

Anlaşılan DC de Marvel’in yaptığı gibi en büyük kötüyü serinin ilerleyen filmlerine saklıyor. Söylentiler Man of Steel filminde Zod’un dünyayı bulmasını sağlayan eski Krypton gemisinin sinayali Brainiac’a da ulaşıyor ve onun dünyaya gelmesine sebep oluyor.

geekstra_justice-league_01

Latino Review ayrıca planlanan Scuicide Squad filminden de bahsetti. Suicide Squad’ı oluşturan karakterler Blockbuster, Multiplex, Jaculi, Mindblogger, Harkness ve Vixen olacak. Suicide Squad’ın liderliğini de Deadshot yapacak.

Scuicide Squad karakterleri konusunda bira kararsızım. Belki daha bilindik karakterler kullanılabilirdi fakat belki de Marvel’in yaptığı gibi daha az bilinen karakterler için güzel bir film çekerek genel DC evreni içindeki konumlarını yükseltmeye çalışıyor.

geekstra_scuicide-squad

Harley Quinn gibi bariz bir karakterin Scuicide Squad için tercih edilmemiş olmasının sebebini de solo bir film planladıklarından olduğunu varsayıyorum.

Ne diyorsunuz Suicide Squad filmi için heyecanlı mısınız?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımız’a da bir göz atmayı unutmayın!


Comments to Justice League Kötüsü Braniac!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Beterböcek 2 Mi Geliyor?

Hahaehahea Beterböcek diyince "o ne lan?" diyenler olduysa kusura bakmasın. Beetlejuice filmi ülkemizde gösterime gireceği...

Cosplay’in Ötesi! The Mask!

Maske filmini ilk izlediğim yılları hatırlıyorum. Sene 1994 ve o zamanlar da çok bilmiş bir...

Kapat