FİLM

He-Man Filmine Yeni Yazar

kafkaesk 12 Nisan 2014


Background
share close

Daha çok 80’lerde çocuk olanları heyecanlandıracak bir haber gibi görünse de Masters of the Universe filmi eminim 7’den 70’e hemen her geek’e hitap edebilecek bir konsept.

he-man_she-ra_ge

Şimdiye dek, Dolph Lundgren’li 1987 yapımı Masters of the Universe dışında bir beyaz perde uyarlaması yapılamamış olması çok yazık. Yıllardır dedikodusu döner durur yeni bir filmin ama bir türlü tamamlanabilmiş bir proje yok ortalıkta. Geçtiğimiz yıl DC Comics, Masters of the Universe çizgi roman serisini yeniden yayınlamaya başladığında bir şans belirdi. Sinema uyarlamasına yeşil ışık yakıldı ve senaryo işi The Lone Ranger filminin de senaristi olan Terry Rossio’ya teslim edildi. Lone Ranger patladı, senaryo da beğenilmedi.

he-man-dolph

Variety‘nin haberine göre senaryo işi el değiştirmiş şimdilerde. Kick-Ass 2 yönetmeni ve senaristi olan Jeff Wadlow, yeni bir He-Man and the Masters of the Universe senaryosu üzerinde çalışmaya başlamış.

Kick-Ass 2’nin büyük hastası olduğumu söyleyemeyeceğim. Senarist mikemmle bir iş çıkarır kesin diyip sevinecek halim yok ama İskeletor, Hayvan Adam, Orko, Atılgan ve hatta She-Ra ister bu deli gönül. He-Man filmi çekilsin artık!

Etiketler: .

Yazar

kafkaesk

Çizgi roman çevirmeni, editör, podcastçi | Unutmamak için yazıyorum. Prost!

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.