Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

He-Man Filmine Yeni Yazar

Daha çok 80’lerde çocuk olanları heyecanlandıracak bir haber gibi görünse de Masters of the Universe filmi eminim 7’den 70’e hemen her geek’e hitap edebilecek bir konsept.

he-man_she-ra_ge

Şimdiye dek, Dolph Lundgren’li 1987 yapımı Masters of the Universe dışında bir beyaz perde uyarlaması yapılamamış olması çok yazık. Yıllardır dedikodusu döner durur yeni bir filmin ama bir türlü tamamlanabilmiş bir proje yok ortalıkta. Geçtiğimiz yıl DC Comics, Masters of the Universe çizgi roman serisini yeniden yayınlamaya başladığında bir şans belirdi. Sinema uyarlamasına yeşil ışık yakıldı ve senaryo işi The Lone Ranger filminin de senaristi olan Terry Rossio’ya teslim edildi. Lone Ranger patladı, senaryo da beğenilmedi.

he-man-dolph

Variety‘nin haberine göre senaryo işi el değiştirmiş şimdilerde. Kick-Ass 2 yönetmeni ve senaristi olan Jeff Wadlow, yeni bir He-Man and the Masters of the Universe senaryosu üzerinde çalışmaya başlamış.

Kick-Ass 2’nin büyük hastası olduğumu söyleyemeyeceğim. Senarist mikemmle bir iş çıkarır kesin diyip sevinecek halim yok ama İskeletor, Hayvan Adam, Orko, Atılgan ve hatta She-Ra ister bu deli gönül. He-Man filmi çekilsin artık!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Dwayne “The Rock” Johnson Resmen Doc Savage

Daha önce şurada Shane Black’in yazıp yöneteceği Doc Savage için Chris Hemsworth’u istediği ile ilgili...

Simpsons’a Hobbit Jeneriği

Simpsons'a X jeneriği, Simpsons'a Y Jeneriği (yazarken yoruldum resmen) diye diye bugünlere kadar geldik. Hangi...

Kapat