Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Mark Hamill Star Wars VII Konuştu!

geekstra_swvii_02

Evet orijinal üçlemenin kadrosunun StarWars Ep VII’de olacağını öğreneli bayağı oldu. Geçenlerde bir ton set görüntüsü sızdı, Millenium Falcon fotosu gezdi ve J.J. Abrams’ın “çocuklar yapmayın böyle şeyler” diyen mesajı yayınlandı.

Bugün nette gezinirken Mark Hamill’in yeni Star Wars filmi ile ilgili Orlando Sentinel’e verdiği röportaja rastladım ve sizin için de bir özet geçeyim dedim.

Mark Hamill:

Yeni filmin kadrosunda kimin olacağının aslında bir çok izleyiciyi çok yakında ilgilendirmediğini biliyorum. Fakat ultra fanların benim projeye dahil olmamı isteyeceklerini düşünüyorum. Tabii her türlü benim elimde olan bir karar değil ama denemem gerekirdi en azından.

geekstra_swvii_01

Her şeyden çok eski dostları yeniden görmek güzeldi. Tony Daniels, Carrie Fisher, Harrison Ford ve Peter Mayhew’yu çok uzun zamandır görmemiştim ve hatta görmeyi de ummuyordum. Sanki 5 yıldır giymediğim pantolonumun cebinde 20 dolar bulmuş gibi bir histi.

Filmde oynayacağım için hayatım biraz değişti. Farklı bir diyetteyim spor yapıyorum. Film setini ve departmanları da gezdim kostümleri, yaratıkları ve tüm çalışanlarla tanıştım. Çok farklı şeyler yapılıyor.

Çok farklı bir dünya. İlk filmi çektiğimizde kimsenin umurunda değildik. İkincisinde ilgi başladı ama internetten çok önceydi. Bizim kimseyi oltalamak yada filmin çıkışına kadar tease etmek gibi bir niyetimiz yok. Sürprizlerin olması gerektiği gibi filmin kendisinde ortaya çıkmasını istiyoruz film daha vizyona girmeden internet üzerinden saçılmasını değil…

18 Aralık 2015 tarihinde vizyona girmesi planlanan filmi heyecanla bekleyenlerdenim ama Hamil’in de dediği gibi daha 1,5 sene sonra çıkacak film için internette akbabalık yapmaya gerek yok. Çıkınca izleyeceğiz illaki…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!

 

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Phantasm 5 Geliyor!

Don Coscarelli’nin Phantasm serisini bilir misiniz? 1979 yılında Coscarelli’nin yönettiği ilk Phantasm filmi vizyona girmişti...

[Fragman]Dan Harmon’dan D&D Animasyon Serisi Harmonquest Geliyor!

Dan Harmon en sevdiğimiz komedi dizi/animasyon yazarlarından biri. Dan Harmon’u belki Community veya Rick and...

Kapat